Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 sierpnia 2008, 10:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Xbox Fun Day 2008 - do zobaczenia w piątek!

Już w najbliższy piątek wszystkie drogi miłośników Xboxa poprowadzą do Niedzicy! To właśnie w tej miejscowości w dniach 8-10 sierpnia odbędzie się drugi zlot Xbox Fun Day 2008.

Już w najbliższy piątek wszystkie drogi miłośników Xboxa poprowadzą do Niedzicy! To właśnie w tej miejscowości w dniach 8-10 sierpnia odbędzie się drugi zlot Xbox Fun Day 2008.

Przez ostatnie tygodnie na naszych stronach mogliście śledzić najważniejsze informacje związane ze zlotem. Dzisiaj przygotowaliśmy ich małe podsumowanie.

Xbox Fun Day 2008 - do zobaczenia w piątek! - ilustracja #1

Dzień 1

Od godziny 14:00 zaplanowano przyjazd pierwszych uczestników i ich rejestrację oraz zakwaterowanie. W godzinach od 14:00 do 19:00, co 60 minut na linii Nowy Targ – Niedzica będzie kursował specjalny autobus Xbox 360 dla uczestników zlotu, który dostarczy zainteresowanych na miejsce imprezy.

Dla wszystkich przybyłych czekają atrakcje na wolnym powietrzu: jak np. siatkówka plażowa. Cały czas będzie działać strefa Xbox 360, gdzie na kilkunastu stanowiskach będzie można pograć w największe hity. O godzinie 17:00 zaplanowano start pierwszego turnieju - PGR 4.

Wieczorem odbędzie się oficjalne rozpoczęcie Xbox Fun Day 2008. Dodatkowo na zgromadzonych czekać będzie mini turniej w Rock Band. Resztę wieczoru wypełni wspólna integracja przy muzyce i grillu. Niewykluczone, że do mini turnieju Rock Banda stanie również ekipa redakcyjna GRY-OnLine...

Dzień 2

Główny dzień zlotu. Prócz dostępnych cały czas aktywności na wolnym powietrzu oraz strefy Xbox 360, najważniejszymi punktami soboty będą:

  1. Turnieje PES 2008 oraz Halo 3,
  2. Sesja panelowa podczas której wystąpi gość specjalny – People Can Fly oraz zaprezentowana zostanie najnowsza gra Too Human (która następnie będzie udostępniona do testów). Podczas spotkania ludzie odpowiedzialni w Polsce za konsolę Xbox 360 będą odpowiadac na Wasze pytania

Dodatkowy akapit należy poświęcić na zestawienie zaplanowanych konkursów:

  1. Rzut padem do celu - Konkurs polegający na najbardziej dokładnym rzucie w wyznaczony cel padem od konsoli Xbox 360.
  2. Bieg z Xbox 360 - Terenowy bieg przełajowy wraz z plecakiem załadowynym kilkoma konsolami Xbox 360. Bieg będzie mieć charakter indywidualny (z osobnym pomiarem czasu dla każdego zawodnika).
  3. Teleturniej MilioNERDZI - To quiz wiedzy o konsoli Xbox 360 oraz ukazujących się na nią gier. W szranki stanie dziesięciu śmiałków, którzy odpowadając na podchwytliwe pytania udowodnią swoją niezgłębioną znajomość tematu.
  4. Pokaż mi swój Gamerscore - Konkurs dla największych pasjonatów „łowienia osiągnięć”. 5 osób zmierzy się w wybranej grze podczas dziesięciominutowej batalii o uzyskanie jak największej liczby punktów Wyniku Gracza (Gamerscore).
  5. Odpicuj mi konsolę - Chętni do wzięcia udziału w tej zabawie będą musieli wykazać się zdolnościami plastycznymi. Za pomocą dowolnie dobranych środków będą musieli przyozdobić panel przedni konsoli Xbox 360 w najbardziej wymyślny sposób.

Sobotni wieczór to ponowna okazja do wspólnego grillowania.

Dzień 3

Ostatni dzień zlotu. Na chętnych czeka rafting, spływ Dunajcem czy piesze wycieczki. W godzinach od 12:00 do 17:00, co 60 minut na lini Niedzica – Nowy Targ będzie kursował autobus Xbox 360 odwożący uczestników zlotu. Na laureatów wszystkich konkursów czekać będą atrakcyjne nagrody.

Osoby zainteresowane zlotem, które z różnych przyczyn nie będą miały możliwości w nim uczestniczyć, już w przyszłym tygodniu znajdą na naszych stronach obszerną relację z Xbox Fun Day 2008.