Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2006, 11:12

autor: Krooliq

X2 The Threat oraz X3 Reunion przez Steam

Do stale powiększającego się katalogu gier rozprowadzanych przez internetowy system dystrybucji o nazwie Steam dołączyły właśnie kolejne dwie produkcje: X2 The Threat oraz X3 Reunion.

Do stale powiększającego się katalogu gier rozprowadzanych przez internetowy system dystrybucji o nazwie Steam dołączyły właśnie kolejne dwie produkcje: X2 The Threat oraz X3 Reunion. Wszyscy zainteresowani mogą je nabyć na tej stronie. Cena programów to 14,95 USD za X2 i 19,95 USD za X3. Dodajmy, że w tym tygodniu można dostać 10% rabat na oba tytuły.

X2 The Threat oraz X3 Reunion przez Steam - ilustracja #1
X2 The Threat

Przypomnijmy, że X2 The Threat oraz X3 Reunion to kolejne odsłony przebojowego symulatora kosmicznego X-Beyond the Frontier, stworzonego przez niemiecką firmę Egosoft. Akcja programów przenosi nas do olbrzymiego wszechświata X, gdzie czeka na nas szereg przygód oraz niebezpieczeństw. Obie produkcje starają się realistycznie odtwarzać bezmiar i różnorodność przestrzeni kosmicznej (mgławice, pasy asteroidów, różne układy słoneczne, itp.), oferując pełną dowolność w poczynaniach gracza i jego karierze.

X2 The Threat oraz X3 Reunion przez Steam - ilustracja #2
X3 Reunion

Więcej informacji na temat omawianych gier znajdziecie na łamach naszego serwisu: