Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 marca 2007, 12:31

autor: Metatron

Wystartowała strona internetowa serwisu Home

Podczas imprezy Game Developers Conference, która odbyła się w zeszłym tygodniu, Sony ujawniło swoje plany odnośnie przygotowywanego serwisu społecznościowego Home. Ostatnio japoński producent otworzył stronę internetową, na której zainteresowani tematem będą mogli zapoznawać się z najświeższymi wiadomościami z postępów prac nad projektem.

Podczas imprezy Game Developers Conference, która odbyła się w zeszłym tygodniu, Sony ujawniło swoje plany odnośnie przygotowywanego serwisu społecznościowego Home. Ma on pozwolić posiadaczom PS3 na komunikowanie się ze sobą. Ostatnio japoński producent otworzył stronę internetową, na której zainteresowani tematem będą mogli zapoznawać się z najświeższymi wiadomościami z postępów prac nad projektem.

Niestety jeszcze nie teraz. Wszyscy, którzy wejdą pod ten adres, ujrzą jedynie logo usługi opatrzone przypisem „beta” oraz krótki opis, który powtarza informacje ogłoszone podczas GDC. W przyszłości strona ma przeobrazić się w większy serwis, dlatego też wszyscy zainteresowani powinni dodać ją do zakładek w swojej przeglądarce i co jakiś czas odwiedzać, by sprawdzić, czy nie pojawiły się nowe wiadomości.

Wystartowała strona internetowa serwisu Home - ilustracja #1

Jeżeli chodzi o postęp prac nad Home, to powoli zbliżają się one do fazy zamkniętych beta testów, w których weźmie udział piętnaście tysięcy osób. W sierpniu ten etap powinien się zakończyć. Następnie wystartują otwarte testy, w których społeczność Home będzie liczyła pięćdziesiąt tysięcy użytkowników. Pełny start serwisu przewidziany jest na październik.