Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 stycznia 2007, 07:41

Współzałożyciel Rockstar Games odszedł z firmy

Przejście Gary’ego Dale’a z europejskiego oddziału firmy Capcom do Rockstar Games, o którym informowaliśmy Was 5 stycznia bieżącego roku, nie było dziełem przypadkiem. Koncern Take 2 Interactive zapełnił w ten sposób lukę po innym pracowniku – Terrym Donovanie.

Przejście Gary’ego Dale’a z europejskiego oddziału firmy Capcom do Rockstar Games, o którym informowaliśmy Was 5 stycznia bieżącego roku, nie było dziełem przypadu. Koncern Take 2 Interactive zapełnił w ten sposób lukę po innym pracowniku – Terrym Donovanie.

Donovan był jednym ze współzałożycieli Rockstar Games. We wrześniu ubiegłego roku opuścić on jednak zespół i jak się później okazało, do pracy już nie wrócił. Jego obowiązki, dotyczące głównie kwestii marketingowych, przejął właśnie Gary Dale, który – co ciekawe – był już wcześniej związany z Take 2 Interactive i to bardzo długi czas.

Niestety nie wiemy dlaczego Terry Donovan zdecydował się odejść z Rockstar Games. Trudno również stwierdzić, czy z jego doświadczenia skorzysta inna firma z branży elektronicznej rozrywki.