Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2006, 17:07

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

World Series of Poker: Tournament of Champions w amerykańskich sklepach

Firma Activision ogłosiła, że World Series of Poker: Tournament of Champions, czyli pozycja przygotowana z myślą o zapalonych miłośnikach gier hazardowych, przenosząca graczy w realia największych światowych mistrzostw w pokera, trafiła właśnie do sklepów w Północnej Ameryce.

Firma Activision ogłosiła, że World Series of Poker: Tournament of Champions, czyli pozycja przygotowana z myślą o zapalonych miłośnikach gier hazardowych, przenosząca graczy w realia największych światowych mistrzostw w pokera, trafiła właśnie do sklepów w Północnej Ameryce. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, PSP oraz Xbox 360.

Jeśli chodzi o nasz kraj, to niestety na razie nic nie słychać o zainteresowaniu tym tytułem któregoś z polskich dystrybutorów.

World Series of Poker: Tournament of Champions w amerykańskich sklepach - ilustracja #1

Przypomnijmy, że World Series of Poker: Tournament of Champions to już druga odsłona cyklu. „Jedynka” zyskała miano najlepiej sprzedającej się symulacji pokera w 2005 roku. Dzięki tej produkcji możemy poczuć się zupełnie jak prawdziwi zawodnicy turnieju, których zmagania większość z nas mogła oglądać do tej pory jedynie na ekranach telewizorów.

World Series of Poker: Tournament of Champions w amerykańskich sklepach - ilustracja #2

Szczegółowe informacje na temat World Series of Poker: Tournament of Champions, jak również jej poprzedniczki, znajdziecie na łamach naszego serwisu.