Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2008, 11:59

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 grudnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: sklep dla miłośników EverQuesta, dodatek do Bounty Bay Online, remake Giana Sisters na NDS-a, Dragon Quest X tylko na Wii, trzecia część Gears of War w produkcji i inne. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: sklep dla miłośników EverQuesta, dodatek do Bounty Bay Online, remake Giana Sisters na NDS-a, Dragon Quest X tylko na Wii, trzecia część Gears of War w produkcji i inne. Życzymy miłej lektury.

EverQuest

Firma Sony Online Entertainment otworzyła sieciowy sklep z przedmiotami do gier EverQuest oraz Everquest 2. Znajdziecie go w tym miejscu.

Bounty Bay Online

15 stycznia 2009 roku opublikowany zostanie drugi darmowy dodatek do sieciowej produkcji Frogster Interactive o tytule Bounty Bay Online. Rozszerzenie o nazwie Colony umożliwi gildiom m.in. zakładanie kolonii oraz miast z portami. Dodatek będzie ważyć 500 MB.

The Great Giana Sisters

W czerwcu 2009 roku do sklepów na całym świecie trafi produkcja The Great Giana Sisters, autorstwa firmy dtp Entertainment. Gra będzie przeróbką kultowej pozycji z 1987 roku, umożliwiającą nam ukończenie ponad 80 rozbudowanych poziomów. Ukaże się na Nintendo DS.

Combat Arms Europe

Firma Nexon Europe poinformowała, że już 16 grudnia rozpoczną się otwarte beta-testy sieciowej strzelaniny Combat Arms Europe. Przypominamy, że pozycja ma być darmowa, a twórcy będą zarabiać na mikrotransakcjach i reklamach.

Good Old Games

W ramach serwisu dystrybucji cyfrowej Good Old Games zadebiutowała pierwsza przygodówka firmy Adventure Soft. – Simon the Sorcerer. Sytuacja ta jest efektem podpisania porozumienia pomiędzy producentem a CD Projektem. W przyszłości do sprzedaży trafią kolejne tytuły.

SOCOM: Confrontation

Sony Computer Entertainment America pracuje obecnie nad kolejną aktualizacją gry SOCOM: Confrontation. Wpłynie ona m.in. na poprawę funkcjonowania systemu kontroli postaci. W ramach łatki 1.30 udostępnione zostaną także Trofea.

Dragon Quest X

Dziesiąta odsłona głównej serii Dragon Quest zostanie wydana na konsoli Nintendo Wii, poinformowała firma Square Enix. W chwili obecnej nie znamy większej ilości informacji na ten temat.

Gears of War 3

Amerykański magazyn Electronic Gaming Monthly donosi w dziale plotek, że firma Epic Games pracuje już nad trzecią odsłoną Gears of War. Pozycja miałaby się ukazać na rynku jesienią 2010 roku.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

A Vampyre Story

SingStar Vol. 3

SingStar ABBA

Rise of the Argonauts

My DoItAll

Ceville

RTL Winter Sports 2009

X-Blades X360

X-Blades PS3

Sins of a Solar Empire: Entrenchment

PopStar Guitar

My Stop Smoking Coach with Allen Carr

Monsters vs. Aliens

Piorun

Drakensang: The Dark Eye

Killzone 2

My Health Coach: Weight Management

The Great Giana Sisters

X-Men Origins: Wolverine

Galerie filmów

... a także filmów:

Mirror's Edge

Batman: Arkham Asylum

LittleBigPlanet

gry