Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka My DoItAll (NDS)
OkładkaMy DoItAll (NDS)

My DoItAll NDS

My DoItAll to gra społecznościowa skierowana do użytkowników konsoli DS, pozwalająca m.in. na wymienianie się danymi, rozgrywki w mini-gry czy inne tego typu aktywności prowadzone w większej grupie osób.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My DoItAll Premiera NDS

10lutego2009

producent: TOMY wydawca: TOMY Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

My DoItAll to pierwsza gra społecznościowa z prawdziwego zdarzenia, przeznaczona dla właścicieli konsoli przenośnej, DS. Pełna mini-gier i różnorodnych funkcjonalności pozwala na interakcję z przyjaciółmi korzystającymi z produktu Nintendo.

My DoItAll pozwala przykładowo na stworzenie czegoś w rodzaju karty postaci, na której opisujemy swoją osobę, przyzwyczajenia czy nawet rozkład dnia, a następnie wysłanie jej do innej osoby posiadającej My DoItAll. Do kart przyjaciół, czyli Friend Cards, możemy także przypisać jeden z ponad 30 oferowanych efektów dźwiękowych, bądź też możemy sami nagrać odpowiedni materiał wykorzystując dołączony Voice Changer oraz mikrofon konsolki.

Gracz ma także wpływ zarówno na wygląd interfejsu swojej wersji gry, jak również awatara, którego będą widzieć inni gracze. Skoro już o tym mowa, jednocześnie możemy połączyć się z maksymalnie sześcioma innymi osobami, które wezmą udział w mini-grach, quizach czy innych tego rodzaju aktywnościach. Twórcy zamieścili w My DoItAll kalkulator, mapę świata, dziennik osobisty czy rozkład zajęć, dzięki czemu gracz może mieć pod ręką najpotrzebniejsze w danym momencie materiały.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe My DoItAll: Odpowiednia dla każdego wieku.