Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka My Stop Smoking Coach with Allen Carr (NDS)
OkładkaMy Stop Smoking Coach with Allen Carr (NDS)

My Stop Smoking Coach with Allen Carr NDS

My Stop Smoking Coach with Allen Carr to pozycja skierowana do graczy będących palaczami. Bazując na metodzie opracowanej przez Allena Carra, gra w założeniach ma pomóc w wyrwaniu się ze szponów nałogu.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Stop Smoking Coach with Allen Carr Premiera NDS

11listopada2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

My Stop Smoking Coach with Allen Carr to kolejna pozycja z wydawanej przez Ubisoft serii gier My Coach. Opisywana pozycja, jak sama nazwa wskazuje, w założeniach ma pomóc graczom w rzuceniu palenia.

Allen Carr, którego nazwisko figuruje w tytule, przez ponad 30 lat był nałogowym palaczem – w pewnym okresie swojego życia wypalał nawet do 100 papierosów dziennie. W końcu udało mu się zwalczyć nałóg, a opracowana przez niego metoda rzucania palenia, Easyway, od wielu lat pomaga palaczom. To właśnie założenia tej metody wykorzystane zostały to stworzenia My Stop Smoking Coach with Allen Carr.

Celem gry jest oczywiście pomoc w rzuceniu nałogu poprzez pozbawienie graczy przekonania, że palenie tytoniu stanowi prawdziwą przyjemność samo w sobie, jak również zlikwidowanie tkwiącego w nich strachu przed odstawieniem papierosów i następstwami tego kroku.

Gracz tworzy swój profil a następnie wybiera jednego z dostępnych sześciu osobistych doradców proponowanych przez program. W oparciu o stworzony właśnie profil, a także zwyczaje gracza, związane z życiem codziennym jak i paleniem, doradca udziela wskazówek oraz porad pomagających w pozbyciu się nałogu.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI My Stop Smoking Coach with Allen Carr

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.