Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka My Health Coach: Weight Management (NDS)
OkładkaMy Health Coach: Weight Management (NDS)

My Health Coach: Weight Management NDS

Program pomagający w utrzymaniu należytej kondycji i zrzuceniu zbędnych kilogramów. Gra jest prostym symulatorem, pozwalającym w łatwy i przyjemny sposób walczyć z tkanką tłuszczową.

Logiczne | edukacyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Health Coach: Weight Management Premiera NDS

24czerwca2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

My Health Coach: Weight Management to prosta gra stworzona przez Ubisoft, należąca do serii My Coach. Poprzednie odsłony cyklu dawały nam możliwość nauki języków obcych, bądź usprawnienia organizacji dnia. Tym razem gra czuwa nad stanem naszej kondycji.

Program jest prostym symulatorem, pozwalającym w łatwy i przyjemny sposób walczyć z tkanką tłuszczową. Osiągnięcie tego celu wiąże się z wykonywaniem poleceń, sugerowanych przez My Health Coach: Weight Management. Zabawa rozpoczyna się w momencie utworzenia własnego profilu, do którego dostosowywane są odpowiednie metody treningowe. Te zaś zostają zobrazowane na planie dnia, kreowanym na podstawie wcześniej udzielonych odpowiedzi. Gra udziela nam także najważniejszych informacji o ilości kalorii w posiłkach czy wpływie konkretnych owoców i warzyw na naszą kondycję zdrowotną. Efekty treningu możemy analizować na wygenerowanych przez program cotygodniowych statystykach.

My Health Coach: Weight Management oferuje różne metody kuracji, jak choćby aktywność fizyczną czy dietę. Dodatkowo, w program zostały wbudowane mini-gry oraz quizy pozwalające się odprężyć i przypomnieć o codziennych ćwiczeniach ducha i ciała. Jedną z dodatkowych aplikacji jest pedometer, czyli licznik kroków, które przebyliśmy każdego dnia.

Grafika w My Health Coach: Weight Management jest bardzo uproszczona. Składa się ona głównie z prostych rysunków, które symbolicznie przedstawiają skutki działania treningu. Na wyświetlaczu konsoli goszczą najczęściej tabele oraz statystyki, odnoszące się do przebiegu ćwiczeń.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI My Health Coach: Weight Management

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.