Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2016, 15:04

autor: Draug

Wieści ze świata (Humble Bundle, Commandos, Arma III, Hitman, Rainbow Six: Siege) 19/2/2016

Dziś piszemy m.in. o nowej promocji Humble Bundle, pierwszych od lat łatkach do gier z serii Commandos, dużej aktualizacji Eden do strzelanki Arma III z nowym edytorem, pre-loadzie wersji beta Hitmana na PC oraz przyszłych dodatkach do Rainbow Six: Siege. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Humble Weekly Bundle: Orbyt Play

W kolejnej promocji Humble Weekly Bundle można nabyć za bezcen garść ciekawych gier niezależnych. Akcja jest przeprowadzana we współpracy z organizatorami Orbyt Play – startującego jutro wydarzenia, podczas którego prominentni streamerzy będą ogrywać na żywo „indyki”. W promocji do nabycia są następujące gry:

Od 1 dolara (ok. 4 zł):

Powyżej średniej kwoty wpłat (obecnie 3,20 dolara – ok. 13 zł):

Od 8 dolarów (ok. 32 zł):

Wieści ze świata (Humble Bundle, Commandos, Arma III, Hitman, Rainbow Six: Siege) 19/2/2016 - ilustracja #1

Gry z serii Commandos otrzymały patche po latach

Firma Merge Games, obecny dystrybutor serii Commandos, wypuściła po latach nowe łatki do tych klasycznych strategii taktycznych (dla Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty, Commandos 2: Men of Courage i Commandos 3: Destination Berlin). W założeniu aktualizacje miały dostosować gry do działania na nowych systemach operacyjnych (z Windows 10 na czele), wprowadzić obsługę wyższych rozdzielczości i wyeliminować garść błędów, ale użytkownicy Reddita donoszą, że patche na razie przyniosły więcej szkody niż pożytku. Wielu graczy nie jest w stanie w ogóle uruchomić gier, a ci, którym się to udaje, informują, że nie mogą odczytać swoich plików zapisu, nie mają dostępu do trybu multiplayer itd. Oby wydawca szybko uporał się z tymi bolączkami.

Arma III – nowy edytor i dużo poprawek z aktualizacją Eden

Studio Bohemia Interactive wypuściło kolejną dużą aktualizację do strzelanki taktycznej Arma III, nazwaną Eden. Najważniejszą częścią patcha jest Eden 3D Editor – narzędzie do tworzenia własnych scenariuszy w trójwymiarowym środowisku. Oprócz tego łatka wprowadza m.in. zmodernizowaną przeglądarkę serwerów, ulepszenia warstwy graficznej i dźwiękowej gry oraz wsparcie dla rankingów Steama. Ponadto naprawiono mnóstwo różnych bolączek – pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Hitman – dokładny czas startu i pre-load bety na PC

Firma Square Enix udostępniła na Steamie pliki gry Hitman w wersji beta do pobrania przed rozpoczęciem testów (pre-load). Do ściągnięcia powinno być nie więcej niż 5 GB danych. Zabawa rozpocznie się dziś o godzinie 17:00 i potrwa do poniedziałku do godz. 17:00. Na graczy czekają do przejścia dwie misje z prologu najnowszej produkcji studia Io-Interactive. Tutaj możecie zapoznać się z wrażeniami DM-a z obcowania z betą Hitmana na PS4.

Rainbow Six: Siege – USA, Brazylia, Japonia w kolejnych DLC

Przy okazji spotkania z inwestorami firma Ubisoft uchyliła rąbka tajemnicy w temacie przyszłych dodatków do gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (dzięki, VideoGamer). Z zaprezentowanego slajdu (widocznego poniżej) wynika, że przez nadchodzące trzy kwartały bieżącego roku otrzymamy kolejne trzy dodatki, skupione kolejno na Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Japonii. Dotyczy to udostępnianych map i operatorów, analogicznie do wypuszczonego niedawno dodatku Operation Black Ice, który był związany z Kanadą.

Warto zwrócić uwagę, że flaga USA jest pożółkła i ma wzór z XVIII wieku (z czasów wojny o niepodległość). Czyżby sugerowało to jakieś „historyczne” DLC do Rainbow Six: Siege? - Wieści ze świata (Humble Bundle, Commandos, Arma III, Hitman, Rainbow Six: Siege) 19/2/2016 - wiadomość - 2016-02-19
Warto zwrócić uwagę, że flaga USA jest pożółkła i ma wzór z XVIII wieku (z czasów wojny o niepodległość). Czyżby sugerowało to jakieś „historyczne” DLC do Rainbow Six: Siege?

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: