Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2016, 14:37

autor: Novameh

Cities: Skylines przez weekend do ogrania za darmo na Steamie

Do niedzieli do godziny 22:00 możemy grać za darmo w niezwykle udany symulator zarządzania miastem - Cities: Skylines. Dodatkowo do poniedziałku kupimy grę w obniżonej cenie.

W ten weekend pobawimy się w burmistrza za darmo9. - Cities: Skylines przez weekend do ogrania za darmo na Steam - wiadomość - 2016-02-19
W ten weekend pobawimy się w burmistrza za darmo.

Studio Colossal Order świętuje debiut drugiego rozszerzenia do Cities: Skylines (o nazwie Snowfall), udostępniając grę w ramach darmowego weekendu na Steam. Promocja trwa od dzisiaj do niedzieli 21 lutego do godziny 22:00 czasu polskiego. Ponadto do poniedziałku możemy kupić podstawową wersję gry w cenie obniżonej o 60% (ok. 49 zł) i pierwszy dodatek After Dark 50% taniej, czyli za około 33 zł.

Cities: Skylines to symulator budowy i zarządzania miastem, stworzony przez fińskie studio Colossal Order. Do tej pory gra otrzymała dwa dodatki – After Dark i Snowfall. Sam tytuł okazał się sporym sukcesem i zyskał pozytywne opinie wśród krytyków oraz graczy, którzy byli rozczarowani po średnio udanej kontynuacji SimCity. W naszej recenzji Cities: Skylines wystawiliśmy ocenę 8,5.