Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2009, 14:30

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Dante's Inferno, Mass Effect 2) 26/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 1000 dodatkowych utworów do Rock Band, Dante’s Inferno w fazie beta, pierwsze dodatki do Modern Warfare 2, spekulacje na temat Guitar Hero 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 1000 dodatkowych utworów do Rock Band, Dante’s Inferno w fazie beta, pierwsze dodatki do Modern Warfare 2, spekulacje na temat Guitar Hero 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Rock Band

Firma Harmonix poinformowała o przekroczeniu magicznej granicy 1000 dodatkowych utworów przeznaczonych dla gier rytmiczno-muzycznych Rock Band i Rock Band 2. Po publikacji piosenek Come As You Are (na żywo z koncertu MTV Unplugged), Lithium (Live at Reading) i Smells Like Teen Spirit grunge’owej Nirvany, a także (You Can Still) Rock in America, Don't Tell Me You Love Me i You're Gonna Hear It From Me zespołu Night Ranger w ich gronie znajdować się będzie aż 1007 kompozycji. Kolejna aktualizacja nastąpi 1 grudnia w przypadku Wii i Xboksa 360 (3 grudnia jeśli chodzi o wersje na PlayStation 3). Koszt zakupu piosenek to odpowiednio 200 punktów Wii za każdy utwór (Wii), 440 punktów MS za zestaw (X360) oraz 5,50 euro za zestaw (PS3).

Dante’s Inferno

Ekipa odpowiedzialna za grę akcji Dante’s Inferno poinformowała, że gra weszła w fazę bety. Producenci wyeliminowali już wszystkie błędy i niedociągnięcia. Zespół Visceral Games zajmie się teraz szlifowaniem swojego dzieła, aby w lutym 2010 roku trafiło na półki sklepowe w najlepszej z możliwych wersji. W przyszłym miesiącu otrzymamy z kolei szansę przetestowania dema gry.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Robert Bowling z Infinity Ward, znany w sieci bardziej jako fourzerotwo, oznajmił na łamach swojego Twittera, że pierwszy dodatek DLC do Call of Duty: Modern Warfare 2 zostanie wydany wiosną 2010 roku. Więcej szczegółów już wkrótce.

Huxley

Sieciowa strzelanina MMO Huxley, stworzona na bazie Unreal Engine 3, weszła w ostatnią fazę zamkniętej bety. Z tej okazji twórcy, firma Webzen, udostępniła uczestnikom testów nowego, zaktualizowanego klienta. Informacja ta oznacza, że otwarte testy produkcji rozpoczną się już wkrótce, co z pewnością ucieszy graczy czekających na premierę tej wielokrotnie opóźnianej pozycji. Przypominamy, że Huxley będzie darmowe.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Dante's Inferno, Mass Effect 2) 26/11/09 - ilustracja #1

Fireburst

Firma Black Inc. poinformowała o opóźnieniu premiery offroadowej gry wyścigowej Fireburst (PC, X360, PS3) z końcówki bieżącego roku na pierwszy kwartał przyszłego. Dzieło studia exDream nie będzie standardowym przedstawicielem gatunku. Równie ważna co ściganie będzie tu bowiem krwawa rywalizacja z przeciwnikami – spychanie ich na bandy oraz ostrzeliwanie ich różnego rodzaju bronią będą na porządku dziennym. Więcej informacji na temat Fireburst dostarczy Wam nasza Encyklopedia.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Dante's Inferno, Mass Effect 2) 26/11/09 - ilustracja #2

Guitar Hero

Kai Huang, odpowiedzialny za rozwój marki Guitar Hero, poinformował na łamach Seattle Times, że szósta odsłona serii być może wspierać będzie Project Natal – specjalny kontroler do Xboksa 360. Firma Neversoft, która przejęła deweloping cyklu po studiu Harmonix, bada aktualnie sytuację, analizując przy tym różne sposoby wykorzystania tejże technologii. Przypominamy, że według plotek Project Natal zadebiutuje na rynku w listopadzie 2010 roku.

Mass Effect 2

Tajemnicza niespodzianka na stronie internetowej Mass Effect 2, której ujawnienie firma BioWare zapowiedziała w ostatni weekend, ujrzała światło dzienne. Okazało się, że chodzi o nowy projekt serwisu – ujawniono na Facebookowej stronie gry. Aktualizacja zostanie przeprowadzona jeszcze dzisiaj.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Wii Fit Plus

Golden Sun DS

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Sled Shred

MX vs. ATV Reflex

Forsaken Patrol

Lost Planet 2 PS3

Lost Planet 2 X360

Lost Planet 2 PC

Magic Encyclopedia: Moon Light

Altered Beast

Assassin's Creed: Bloodlines

Amnesia: The Dark Descent

Comix Zone

Gunstar Heroes

Mario vs. Donkey Kong: Minis March Again

NHL 2K10 PS2

Ragnarok Online DS

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Serious Sam: The First Encounter HD Gramy!

Darksiders: Wrath of War - Hellbook #2: War's

Final Fantasy XIII

Red Dead Redemption

Gramy w Battlefield: Bad Company 2 Gramy!

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry