Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3PC
Okładka Forsaken Patrol (X360)

Forsaken Patrol

Postapokaliptyczna strzelanina, w której zajmujemy się eliminowaniem zainfekowanych ludzi, próbując jednocześnie utrzymać się przy życiu.

Akcji | FPP | strzelanki

Okładka Forsaken Patrol (X360)

producent: Teyon

Strona oficjalna

data premiery gry:

anulowana

X360 PS3 PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Forsaken Patrol to brutalna gra akcji, w której zmagania głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za przygotowanie tej produkcji odpowiedzialne jest studio deweloperskie Teyon Games, znane też między innymi za sprawą gry Blind Shot: Assassin's Confession.

Akcja opisywanej strzelaniny rozgrywa się w postapokaliptycznym środowisku. Ludzkość została zdziesiątkowana przez rozprzestrzeniający się w błyskawicznym tempie wirus, zamieniający kolejne osoby w żądne krwi bestie. Nieliczni, którym udało się przeżyć, zgromadzili się w amerykańskim mieście o nazwie Asylum, izolując się od reszty świata. W trakcie zabawy wcielamy się w żołnierza Gwardii Niebios (dawniej oficera policji), i walczymy z zainfekowanymi.

Właściwa rozgrywka polega w głównej mierze na eksploracji miejsc, w których mogą znajdować się inni ocaleli. Pod względem topografii terenu omawiana gra w wyraźny sposób nawiązuje do trzeciej odsłony cyklu Fallout. Kolejne etapy rozgrywają się zarówno pod gołym niebem jak i wewnątrz zniszczonych budynków. Nie brakuje też pojazdów, przydatnych do szybkiego przemieszczania się po niebezpiecznych terenach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 147 głosów czytelników.

Gry podobne do Forsaken Patrol

Wymagania wiekowe Forsaken Patrol

16+

X360
PS3
PC