Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 14:05

autor: Piotr Doroń

Wieści ze świata (Battlefield 3, Gears of War 3, Warhammer 40,000: Space Marine) 16/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie Battlefield 3, historii Gears of War 3, ścieżce dźwiękowej do Space Marine, terminie premiery Take On Helicopters, a także obsłudze Move w grach z serii inFamous. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie Battlefield 3, historii Gears of War 3, ścieżce dźwiękowej do Space Marine, terminie premiery Take On Helicopters, a także obsłudze Move w grach z serii inFamous. Zapraszamy do lektury.

BIT.TRIP BEAT

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra BIT.TRIP BEAT. Produkcję autorstwa Gaijin Games możecie aktualnie nabyć za kwotę 2 euro, czyli ok. 8,40 zł (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Battlefield 3

Francuski serwis Planete Battlefield donosi, że pecetowa beta gry Battlefield 3 jest gotowa, ale studio EA DICE czeka z jej publikacją na możliwość jednoczesnego udostępnienia edycji przewidzianych dla użytkowników Xboksa 360 i PlayStation 3. W celu przyspieszenia prac prowadzi rozmowy z firmami Microsoft i Sony. Według ostatnich wieści, beta powinna wystartować w tym miesiącu.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Gears of War 3, Warhammer 40,000: Space Marine) 16/09/11 - ilustracja #1

Gears of War 3

Firma Epic Games przygotowała specjalną oś czasu, na której umieściła najważniejsze wydarzenia w świecie Gears of War. Producent przygód Marcusa Feniksa pragnie w ten sposób przypomnieć graczom historię planety Sera oraz okoliczności ataku Szarańczy. W ten prosty sposób każdy fan może uzupełnić swoją wiedzę o konflikcie, zanim przystąpi do ostatecznej rywalizacji w Gears of War 3 (polska premiera 20 września). Z naszej strony polecamy felieton poświęcony temu zagadnieniu, jaki przygotowała dla Was redakcja tvgry.pl.

Warhammer 40,000: Space Marine

30 wrześnie dojdzie do premiery ścieżki dźwiękowej do gry akcji Warhammer 40,000: Space Marine. Wyda ją wytwórnia Sumthing Else Music. Do jej premiery dojdzie za pośrednictwem serwisu www.sumthingdigital.com, Amazon MP3 oraz iTunes. Przypomnijmy, że muzykę do gry studia Relic Entertainment skomponował duet Sascha Dikiciyan (TRON: Evolution) i Cris Velasco (seria God of War).

Take On Helicopters

Znane z Operation Flashpoint: Cold War Crisis i serii ArmA studio Bohemia Interactive ujawniło datę premiery pecetowego symulatora śmigłowców o tytule Take On Helicopters. Do debiutu produkcji dojdzie 27 października. Wcześniej, bo 4 października, wystartują beta testy. Wezmą w nich udział osoby, które zamówią grę przedpremierowo (m.in. w tym miejscu). Zachęcamy do obejrzenia najnowszych screenów.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Gears of War 3, Warhammer 40,000: Space Marine) 16/09/11 - ilustracja #2

Saints Row: The Third

Jednym z atutów Saints Row: The Third będzie rozbudowany edytor postaci, pozwalający ingerować w wiele cech bohatera. Firma THQ ma jednak na uwadze osoby, które z takich rozwiązań nie lubią korzystać. Dla nich przygotowane zostaną predefiniowane modele. Jeden z nich będzie wirtualnym odpowiednikiem Tomonobu Itagakiego, pomysłodawcy takich marek jak Dead or Alive i Ninja Gaiden. Aktualnie Itagaki tworzy dla THQ grę akcji Devil’s Third. Saints Row: The Third trafi do sklepów w listopadzie tego roku na PC, X360 i PS3. Gra dostępna będzie w polskiej kinowej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych.

InFamous 2

Firma Sony poinformowała, że gry nieSławny: inFamous 2 oraz inFamous 2: Festival of Blood (premiera 26 października na PlayStation Network) będą oferować obsługę kontrolera PlayStation Move. Termin premiery aktualizacji do pierwszej z nich nie jest jeszcze znany.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

NeverDead

Silent Hill HD Collection

Birds of Steel

Ridge Racer (PS Vita)

Armored Core 5

WRC 2

Soulcalibur V

Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Metro: Last Light

Final Fantasy Type-0

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi

Cross Fire

Battlefield 3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Historia Gears of War wideo felieton

Anno 2070 - trailer #3 (PL)

Rage - TV Spot

Asura’s Wrath - TGS 2011

DMC: Devil May Cry - TGS 2011

Oddworld: Stranger's Wrath - trailer #1

Guild Wars 2 - rasa Asura

Anarchy Reigns - TSG 2011

Star Fox 64 3D - Online Stage Guide

Street Fighter X Tekken - TGS 2011 #2

Halo: Combat Evolved Anniversary - Multiplayer

NHL 12 - trailer #3

Kultan: The World Beyond - trailer #1

Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego - German Cities DLC

Ninja Gaiden 3 - TGS 2011

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej