Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2011, 08:20

autor: Jiker

Darmowe Gry - wiadomości (11-17 września)

Pomysły fanów w Skyramie, kod z darmowymi punktami dla użytkowników Need for Speed World, nowości w Farmeramie, a także gramy w Fragorię. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury kolejnej dawki wiadomości ze świata gier darmowych. Ich twórcy nie przestają nas zadziwiać. Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród tego typu produkcji coś dla siebie.

Fragoria

Wielka przygoda czeka tuż za rogiem, a konkretnie w dziale Multigry. Zapewnia ją Fragoria – produkcja MMORPG na przeglądarki, która pozwoli rozerwać się każdemu graczowi z odrobiną wolnego czasu. Mroczny świat, setki przeciwników i zadań do wykonania czeka na Ciebie w jednej z najciekawszych darmowych gier sieciowych.

Darmowe Gry - wiadomości (11-17 września) - ilustracja #1

Alawar

Firma Alawar opublikowała na swoich stronach dwie nowe produkcje, które z pewnością przypadną do gustu fanom gier casualowych. Walka z czasem oraz żywiołami to dla bohaterów gry Zapaleni Ratownicy chleb powszedni. Pomóż im i uratuj miasto przed zagładą. Gdy już opanujesz sytuację, będziesz mógł z czystym sumieniem przystąpić do Amandy Rose. W produkcji Intryga z Czasem wyruszysz z nią w nieznane, niosąc pomoc jej ojcu.

 1. Pobierz grę Zapaleni Ratownicy!
 2. Pobierz grę Amanda Rose: Intryga z Czasem!

Skyrama

Firma Bigpoint zapowiedziała nową aktualizację do gry ekonomicznej Skyrama. Zostaną w niej zawarte pomysły zgłoszone przez największych fanów w specjalnym wątku na oficjalnym forum dyskusyjnym. Gracze wymieniali w nim plusy i minusy produkcji, a także zamieszczali propozycje zmian. Twórcy anonsują wiele ciekawych rozwiązań, które urozmaicą rozgrywkę polegającą na zarządzaniu portem lotniczym.

Darmowe Gry - wiadomości (11-17 września) - ilustracja #2

Need for Speed World

Firma Electronic Arts postanowiła wynagrodzić wszystkim graczom dłuższy czas oczekiwania na zakończenie prac konserwacyjnych w sieciowej grze wyścigowej Need for Speed World. Dokonała tego generując nowy kod bonusowy (GJUY-JAEJ-9MV7-TL5J), uprawniający do zdobycia 1000 darmowych punktów Speedboost. Aby uzyskać dostęp do bonusu, wystarczy zalogować się do gry i przepisać go w odpowiednie miejsce (kod jest ważny do 19 września).

 1. Graj w Need for Speed World!

Farmerama

Farmerama, jedna z najpopularniejszych gier strategicznych na przeglądarki, doczekała się aktualizacji. Firma Bigpoint wprowadziła do koła fortuny szereg nowych nagród – w tym zagrody, zwierzęta oraz narzędzia. Poza tym w grze pojawiły się wreszcie krowy, które mogą trafić na Waszą farmę w kilku odmianach. Wiążą się z nimi nowe zadania, więc – do boju, farmerzy!

Travian

Strategia Travian to prawdziwa legenda wśród gier na przeglądarki. Produkcja obchodzi właśnie siódmą rocznicę powstania. Z tej okazji deweloper, firma Travian Games, ogłosił, że w grze założonych zostało 100 milionów kont. Produkcja zrzesza graczy z blisko 200 krajów i jest dostępna w 40 wersjach językowych. Niedawno w sieci zadebiutowała odnowiona wersja klasyka.

Pozostałe wiadomości

 1. Ruszyła otwarta beta strategicznego MMO KULTAN: The World Beyond
 2. The Sims Social podejmuje walkę z grami Zyngi na Facebooku
 3. Szczegóły na temat modelu płatności w PlanetSide 2
 4. Rusza Rise of Immortals
 5. Tribes: Ascend dopiero w 2012 roku
 6. Zapowiedziano kosmiczne MMO Star Conflict
 7. Clone Wars Adventures z 8 milionami zarejestrowanych użytkowników
 8. Mikropłatności wypierają abonamenty z gier MMO

Nowe filmy z gier

Korzystając z okazji zapraszamy również na stronę Darmowych Gier na Facebooku, gdzie również może natknąć się na informacje i konkursy związane z tytułami free-to-play.