Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Fragoria (WWW)
OkładkaFragoria (WWW)

Fragoria WWW

Przeglądarkowa produkcja MMO utrzymana w stylu typowego hack’n’slasha i przenosząca nas do kolorowej krainy pełnej potworów i skarbów. Zabawa polega głównie na zabijaniu hord potworów, zbieraniu skarbów i rozwijaniu postaci. Całość oparto ma modelu darmowym z mikropłatnościami.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fragoria Premiera WWW

15marca2007

producent: Datcroft Corporation LLP wydawca: Aeria Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Fragoria jest grą MMORPG działającą w przeglądarce, w której tworzymy swojego bohatera i podnosimy jego poziom pokonując kolejnych przeciwników. Charakterem rozgrywki całość przypomina typowego hack’n’slasha i choć nie jest najbardziej rozbudowanym przedstawicielem gatunku, to potrafi zaoferować sporo frajdy i wciągnąć na długi czas.

Zabawę rozpoczynamy od stworzenia swojej postaci. Na początku możemy zdefiniować kilka kluczowych cech decydujących o jej płci czy też wyglądzie. Po krótkim czasie wkraczamy do wirtualnego świata gry i pozostaje nam zaakceptować zadanie zlecone przez jedną z ważnych dla fabuły postaci. Misje opierają się na stosunkowo prostym schemacie "idź i zabij" lub "idź i przebij się przez hordy potworów w poszukiwaniu czegoś", różniąc się przede wszystkim poziomem trudności i miejscem akcji. W razie kłopotów z zaliczeniem którejś z nich, możemy poprosić o pomoc innego gracza.

Na swojej drodze spotykamy coraz silniejsze monstra, których zabijanie przynosi nam określoną ilość punktów doświadczenia. Awansując na kolejne poziomy ulepszamy swojego bohatera (rozbudowane drzewko umiejętności), dzięki czemu może on stawać do walki z jeszcze bardziej wymagającymi przeciwnikami. Cały czas zdobywamy też coraz lepsze przedmioty, a te najbardziej potężne są niezwykle rzadko spotykane i często musimy je sami stworzyć, wykorzystując do tego potrzebne składniki.

Jak na grę przeglądarkową, Fragoria prezentuje się bardzo schludnie. W oczy rzucają się kolorowe krajobrazy i ładnie wyglądające elementy otoczenia, a spore wrażenia może robić wszechobecna roślinność. Przyjemność z obcowania z tym tytułem potęguje dobrze pomyślany interfejs. Intuicyjne sterowanie myszką sprawia, że do zabawy może przystąpić nawet początkujący gracz.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: tysiące  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Fragoria: Odpowiednia dla każdego wieku.