Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2004, 13:36

Wieści z Empire Interactive: Crazy Taxi 3 i Starship Troopers

Brytyjska firma Empire Interactive ujawniła tytuł swojej nowej gry z serii Crazy Taxi. Będzie się ona nazywać High Roller i podobnie jak miało to miejsce wcześniej, pozwoli Ci pojeździć taksówką po ulicach jednego z dużych miast. Tym razem wybór padł na pustynną perłę Stanów Zjednoczonych, czyli Las Vegas, która w Crazy Taxi 3 określana jest mianem Glitter Oasis. Twoim zadaniem, jak na prawdziwego taksówkarza przystało, będzie rozwożenie pasażerów. Wysokość zapłaty uzależniona jest od szybkości z jaką poruszasz się po mieście. W każdym bądź razie łatwo nie będzie, jako że oprócz Ciebie, po ulicach Glitter Oasis poruszać się będzie dwunastu konkurentów.

Brytyjska firma Empire Interactive ujawniła tytuł swojej nowej gry z serii Crazy Taxi. Będzie się ona nazywać High Roller i podobnie jak miało to miejsce wcześniej, pozwoli Ci pojeździć taksówką po ulicach jednego z dużych miast. Tym razem wybór padł na pustynną perłę Stanów Zjednoczonych, czyli Las Vegas, która w Crazy Taxi 3 określana jest mianem Glitter Oasis. Twoim zadaniem, jak na prawdziwego taksówkarza przystało, będzie rozwożenie pasażerów. Wysokość zapłaty uzależniona jest od szybkości z jaką poruszasz się po mieście. W każdym bądź razie łatwo nie będzie, jako że oprócz Ciebie, po ulicach Glitter Oasis poruszać się będzie dwunastu konkurentów. Poniżej znajdziesz kilka premierowych obrazków z gry, które producent udostępnił w dniu wczorajszym:

Wieści z Empire Interactive: Crazy Taxi 3 i Starship Troopers - ilustracja #1
Wieści z Empire Interactive: Crazy Taxi 3 i Starship Troopers - ilustracja #2

 

Drugim programem ze stajni Empire Interactive, o którym poinformowano wczoraj, jest Starship Troopers – strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, nawiązująca do filmu pod tym samym tytułem. W tej chwili trwają pracę nad stworzeniem wydajnego engine’u, który pozwoli upchać w tym samym momencie na ekranie nawet kilkaset robali. Poniżej znajdziecie świeżutkie obrazki z tego projektu, który dla Empire przygotowywuje firma Strangelite:

Wieści z Empire Interactive: Crazy Taxi 3 i Starship Troopers - ilustracja #3
Wieści z Empire Interactive: Crazy Taxi 3 i Starship Troopers - ilustracja #4