Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2008, 10:49

autor: Virion

Wiemy kto jest odpowiedzialny za skomponowanie muzyki do Fallouta 3

Bethesda poinformowała, że twórcą ścieżki dźwiękowej do Fallouta 3 jest znany artysta – Inon Zur

Bethesda poinformowała, że twórcą ścieżki dźwiękowej do Fallouta 3 jest znany artysta – Inon Zur. Jeśli kojarzycie to nazwisko, to świetnie, jeśli natomiast nic wam ono nie mówi, to muszę powiedzieć, że możecie być spokojni. Inon Zur jest kompozytorem muzyki, który nie raz udowadniał swoją wartość tworząc ścieżkę dźwiękową do filmów, trailerów, ale przede wszystkim do gier video. Maczał palce m.in. w takich produkcjach ze świata rozrywki elektronicznej jak Icewind Dale II, Baldur's Gate II: Throne Of Baal, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel czy Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault.

Wiemy kto jest odpowiedzialny za skomponowanie muzyki do Fallouta 3 - ilustracja #1

Bethesda jest zadowolona, z zatrudnienia Zura i potwierdza, że nowej odsłonie Fallouta będzie towarzyszyła rewelacyjna oprawa muzyczna Chcieliśmy pracować z Inonem już od dawna. Uważamy, że wniósł on do produkcji wiele zważywszy na jego talent, doświadczenie i inspiracje muzyczne. Stworzył muzykę, która oddaje znakomicie klimat gry i to zarówno poczucie samotności na pustkowiach, jaki i dramaturgię walki o przetrwanie . Sam kompozytor potwierdza, że praca nad muzyką do Fallouta 3 była dla niego jednym z największych i najbardziej wymagających wyzwań jakich do tej pory się podjął, i dodaje, że starał się sprostać wymaganiom i wizji producenta gry w tym aspekcie.

Wycinek efektów pracy Zura nad soundtrackiem do trzeciej odsłony Fallouta możecie znaleźć tu. Miłego słuchania.

Ostatnia aktualizacja: 2008-05-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 3

Fallout 3