Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2004, 08:06

autor: Speed

Uru: The Path of the Shell - ozłocony

Drugi i zarazem ostatni dodatek do gry przygodowej Uru: Ages Beyond Myst, studia developerskiego Cyan Interactive – Uru: The Path of the Shell trafił właśnie do tłoczni, co jest równoznaczne z uzyskaniem przezeń „złotego” statusu. Następnym etapem jest już tylko premiera wyznaczona na 13 lipca (mowa o wersji amerykańskiej). Żaden z polskich dystrybutorów nie posiada jeszcze owego dodatku w swoim planie wydawniczym.

Drugi i zarazem ostatni dodatek do gry przygodowej Uru: Ages Beyond Myst, studia developerskiego Cyan InteractiveUru: The Path of the Shell trafił właśnie do tłoczni, co jest równoznaczne z uzyskaniem przezeń „złotego” statusu. Następnym etapem jest już tylko premiera wyznaczona na 13 lipca (mowa o wersji amerykańskiej). Żaden z polskich dystrybutorów nie posiada jeszcze owego dodatku w swoim planie wydawniczym.

Uru: The Path of the Shell - ozłocony  - ilustracja #1

 

Informację o tym przekazał jeden z członków producenta – niejaki Ryan „Grey Dragon” Warzecha. Ciekawostką jest tutaj fakt, iż zrobił to.. na łamach swojego internetowego pamiętnika. :) Doprawdy, wypada pogratulować inwencji twórczej autorom tegoż pomysłu...

Przypomnijmy, iż w Uru: The Path of the Shell gracz będzie miał okazję poznać dalsze losy Yeeshy, córki Artusa, jej przeznaczenie oraz dwa nowe, specjalnie do tego dodatku napisane, Wieki. Poza wieloma innowacjami w sferze warstwy fabularnej, rzeczoną pozycję cechują także nowinki techniczne, jak np. usprawniona oprawa wizualna, czy też jeszcze lepsza ścieżka dźwiękowa.

Więcej informacji o grze Uru: The Path of the Shell: