Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2007, 17:00

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Trylogia Matrix, a usługa XBLM

Z myślą o wszystkich miłośnikach filmowej trylogii spod znaku Matrix firma Microsoft przygotowała specjalna ofertę. Już dzisiaj usługa Xbox Live Marketplace została poszerzona o trzy filmy z Keanu Reevesem w roli głównej. The Matrix, The Matrix Reloaded i The Matrix Revolutions po raz pierwszy pojawiły się w wersji HD DVD.

Już dzisiaj w amerykańskich sklepach pojawiła się pozycja o nazwie Ultimate Matrix Collection , po raz pierwszy wydana w jakości HD DVD. Z myślą o wszystkich miłośnikach tej filmowej trylogii z Keanu Reevesem w roli głównej firma Microsoft przygotowała interesującą ofertę. Kupując wspomnianą edycję specjalną (zawierającą The Matrix, The Matrix Reloaded i The Matrix Revolutions) w pudełku znajdzie się klucz, uprawniający do pobrania z usługi Xbox Live Marketplace kompletnej serii filmów animowanych o nazwie Animatrix.

Trylogia Matrix, a usługa XBLM - ilustracja #1

Posiadacze konsoli Xbox 360 do najbliższego piątku mają sposobność darmowego zapoznania się ze zwiastunami wymienionych obrazów kinematograficznych, zamieszczonymi w ramach XBLM. Bez żadnych opłat zostały również udostępnione wybrane sceny ze wszystkich części wspomnianego cyklu oraz skórki a la Matrix, którymi można przyozdobić menu konsoli Xbox 360.