W przeróbkę gry California Games zagrają posiadacze konsol PlayStation 3 i Wii

Starsi gracze z pewnością pamiętają grę California Games, którą pod koniec lat osiemdziesiątych przygotowało studio Epyx, Inc. Już niedługo produkt ten ponownie trafi do sprzedaży, a to za sprawą dwóch konwersji, aktualnie opracowywanych przez brytyjską firmę System 3. Powrotu do korzeni spodziewać mogą się użytkownicy konsol PlayStation 3 oraz Wii.

Krystian Smoszna

Starsi gracze z pewnością pamiętają grę California Games, którą pod koniec lat osiemdziesiątych przygotowało studio Epyx, Inc. Już niedługo produkt ten ponownie trafi do sprzedaży, a to za sprawą dwóch konwersji, aktualnie opracowywanych przez brytyjską firmę System 3. Powrotu do korzeni spodziewać mogą się użytkownicy konsol PlayStation 3 oraz Wii.

W przeróbkę gry California Games zagrają posiadacze konsol PlayStation 3 i Wii - ilustracja #1

O planach firmy System 3 poinformował jej założyciel – Mark Cale – który udzielił wywiadu australijskiemu magazynowi PALGN. Nowa edycja gry California Games ukaże się na wspomniane wyżej konsole i to w dwóch wersjach! Wszyscy zainteresowani będą mogli kupić produkt zarówno na tradycyjnych nośnikach, jak i za pośrednictwem Internetu (w przypadku Wii będzie to usługa Virtual Console, natomiast na PlayStation 3 sklep PlayStation Store). Dokładne daty premiery obu edycji nie są jeszcze znane.

California Games to gra sportowa, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała dwadzieścia lat temu. Program umożliwiał zmagania w kilku nietypowych dyscyplinach (podbijaniu „zośki”, jeździe na rowerze po torze przeszkód czy surfowaniu) i cieszył się tak dużym powodzeniem, że doczekał się licznych konwersji.

California Games

California Games

PlayStation Nintendo
po premierze

Data wydania: 11 kwietnia 2008

Informacje o Grze
OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Krystian Smoszna

Autor: Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

Kalendarz Wiadomości

maj
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2007-05-22
19:46

zanonimizowany388196 Legionista

California Games:D ilez to joystickow sie polamalo na commodore grajac w ta gre:P argh! musze zagrac w przerobke:)

Komentarz: zanonimizowany388196

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl