Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2002, 12:09

autor: Solnica

The Druid King - demo

Haemimont Games udostępnił grywalne demo The Druid King, gry będącej hybrydą RTS’a i RPG’a, z akcją ukazaną w rzucie izometrycznym.

Haemimont Games udostępnił grywalne demo The Druid King, gry będącej hybrydą RTS’a i RPG’a, z akcją ukazaną w rzucie izometrycznym.

Demo zajmuje „niecałe” 86MB a możecie je pobrać z naszego działu Pliki.

Pliki: The Druid King – demo

The Druid King to kolejna po Tzar: Burden of the Crown produkcja bułgarskiego producenta Haemimont Games. Jest to izometryczna strategia czasu rzeczywistego zawierająca elementy gier przygodowych i cRPG.

Gra posiada możliwość przełączania stylu rozgrywki między przygodowym i strategicznym, znacznie różniącymi się między sobą.

W trybie strategicznym zmierzymy się z komputerowym przeciwnikiem lub innymi graczami i jak w klasycznych RTS-ach będziemy budować i szkolić wojsko, wynajmować i rozwijać postacie bohaterów, zbierać artefakty, oraz podbijać wrogie zamki.

W trybie przygodowym prowadzimy drużynę bohaterów odkrywających uroki antycznego świata. Musimy opowiedzieć się po stronie niezwyciężonego Cezara lub dysponującego mocą druidów galijskiego przywódcy Vercingetorixa. Będziemy dowodzili twierdzami i dużymi armiami oraz organizowali ryzykowne wyprawy w poszukiwaniu potężnych artefaktów.