Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2007, 18:08

autor: Major Doktor Upiorna

Tales of the World: Radiant Mythology w złocie - amerykańska premiera jeszcze w lipcu

Przedstawiciele firmy Namco Bandai oświadczyli, że Tales of the World: Radiant Mythology, kolejna produkcja z gatunku jRPG z serii Tales of..., otrzymała status złoty i trafiła do tłoczni.

Przedstawiciele firmy Namco Bandai oświadczyli, że Tales of the World: Radiant Mythology, kolejna produkcja z gatunku jRPG z serii Tales of..., otrzymała status złoty i trafiła do tłoczni. Gra, przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation Portable, pojawi się na amerykańskich półkach sklepowych już 17 lipca br. i będzie dostępna za 39.99 USD. Na tę chwilę nie podano jeszcze żądnych informacji na temat europejskiej lokalizacji owego tytułu.

Tales of the World: Radiant Mythology w złocie - amerykańska premiera jeszcze w lipcu - ilustracja #1

Zabawa będzie polegała na przeciwstawieniu się sile niszczącej spokojny świat zwany Terresia. Zło powstrzyma jedynie śmiałek, który odważy się wykorzystać moc drzemiącą w Drzewie Świata, pełniącym funkcję strażnika wymienionej krainy. W tym celu gracz stworzy własnego bohatera o unikalnych zdolnościach i przyporządkuje go do jednej z dziesięciu klas (m.in. wojownik, kapłan, mag i złodziej). Gotowy protagonista wyruszy na pełną przygód wyprawę.

Materiały do gry Tales of the World: Radiant Mythology: