Firma Nicolas Games informuje, ze rozpoczęły się prace lokalizacyjne nad nową grą strategiczną firmy Strategy First zatytułowaną Supreme Ruler 2010.
Nicolas Games Press Release
(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)
Firma Nicolas Games informuje, ze rozpoczęły się prace lokalizacyjne nad nową grą strategiczną firmy Strategy First zatytułowaną Supreme Ruler 2010.
2005 – początek globalnego kryzysu
2006 – krach na największych światowych rynkach
2007 – utworzenie federacji Krajów Izolacjonistycznych
2008 - pogłębianie się światowego kryzysu
2009 – początek rozpadu państw
Jest rok 2010, znane nam Wielkie Mocarstwa rozpadły się na małe regiony prowadzące walki ekonomiczne i militarne. Organizacja Narodów Zjednoczonych została rozwiązana, jej miejsce zajęła o wiele agresywniejsza struktura, nazwana po prostu „Rynkiem Światowym”. Pojedyncze Regiony walczą o władzę nad swoimi sąsiadami, państwami, kontynentami i całym światem.
Więcej informacji o grze znajleźć można na stronie: https://www.nicolasgames.pl/gry.php?action=more&id=48.
Więcej:Strategy First zapowiedziało grę FlatOut 3: Chaos & Destruction. Premiera za tydzień
Gracze
5