Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2008, 10:20

autor: Jiker

Star Wars: The Force Unleashed - zobacz grywalnego Dartha Vadera!

Od dwóch miesięcy wiemy, że pierwszy poziom Star Wars: The Force Unleashed poświęcony zostanie w całości krótkiej wyprawie Dartha Vadera na planetę Kashyyyk. Obejmiemy oczywiście kontrolę nad ojcem Luke’a Skywalkera i postaramy się wytropić pozostałych przy życiu Jedi. Serwis GameTrailers opublikował film, na którym po raz pierwszy możemy poprzyglądać się Vaderowi.

Od dwóch miesięcy wiemy, że pierwszy poziom Star Wars: The Force Unleashed poświęcony zostanie w całości krótkiej wyprawie Dartha Vadera na planetę Kashyyyk. Obejmiemy oczywiście kontrolę nad ojcem Luke’a Skywalkera i postaramy się wytropić pozostałych przy życiu Jedi. Serwis GameTrailers opublikował film, na którym po raz pierwszy możemy poprzyglądać się Vaderowi i temu, jak działają jego potężne moce.

Star Wars: The Force Unleashed - zobacz grywalnego Dartha Vadera! - ilustracja #1

Całość przedstawił Haden Blackman, główny projektant Star Wars: The Force Unleashed. W trakcie prezentacji możemy zapoznać się z kilkoma umiejętnościami Vadera oraz obejrzeć krótkie pojedynki z mieszkańcami planety Kashyyyk, przedstawicielami rasy Wookie (z niej wywodzi się popularny Chewbacca).

Przypominamy, że warstwa fabularna Star Wars: The Force Unleashed przedstawiać nam będzie wydarzenia między trzecim i czwartym filmowym epizodem. Na oczach graczy w siłę urośnie zatem Imperium Galaktyczne, a w opozycji do niego Sojusz Rebeliantów. Osoba dzierżąca pada przejmie kontrolę nad uczniem mrocznego Dartha Vadera i wraz z nim rozpocznie rozprzestrzenianie ciemnej strony Mocy. W trakcie rozgrywki będzie nam dane odwiedzić m.in. wspomnianą już planetę Kashyyyk, Rexus Prime (cmentarzysko kosmicznych statków) oraz fabrykę TIE fighterów.

Star Wars: The Force Unleashed zostanie wydane w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PlayStation 2, Nintendo DS oraz PSP. Światowa premiera odbędzie się we wrześniu.

Zobacz Dartha Vadera w ruchu