Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2006, 07:37

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Serial Viva Pinata już w telewizji

Dziewiątego września ruszyła animowana seria telewizyjna Viva Pinata. Jest to jedna z wielu akcji promocyjnych nadchodzącej na X360 gry pod tym samym tytułem. Obecnie kreskówkę mogą oglądać Amerykanie odbierający Fox Network. Ciekawe kiedy - i czy w ogóle - trafi ona do Europy?

Kilka tygodni temu informowaliśmy was, że Viva Pinata, animowany serial 3D oparty na zmierzającej na X360 grze pod tym samym tytułem, wkrótce zadebiutuje na małym ekranie. I tak 9 września kreskówka miała swoją premierę w amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox Network. Serial opowiada o zamieszkujących Wyspę Pinat rozumnych stworkach, które oczekują na dzień, kiedy będą mogły wypełnić swe przeznaczenie jako dostarczyciele słodyczy na przyjęciach. Stworzona przez brytyjskiego developera Rare Viva Pinata ma zadebiutować na X360 w listopadzie. Na 2007 rok planowana jest dodatkowo seria gadżetów inspirowanych grą.

Przypominamy, że Viva Pinata zapowiada się na jeden z bardziej oryginalnych tytułów na konsolę Microsoftu. W grze tworzyć i pielęgnować będziemy ogródek zamieszkały przez pinaty – papierowe, wypełnione słodyczami zwierzęta. Tytuł łączyć ma w sobie elementy takich produkcji jak Animal Crossing, Pokemon czy Harvest Moon.

Szczegółowych informacji na temat Viva Pinata dowiedzieć możecie się z naszej encyklopedii.

Serial Viva Pinata już w telewizji - ilustracja #1