Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2008, 07:52

autor: vampire

Saints Row 2 dopiero w październiku

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują premiery gangsterskiej gry Saints Row 2, przypominającej pod wieloma względami produkcje RockStar. Jak poinformował wczoraj koncern THQ, jej światowa data premiery została przesunięta z 26 sierpnia na 14 października. Czyli ukaże się w trzecim, a nie jak wcześniej zapowiadano drugim kwartale roku fiskalnego firmy.

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują premiery gangsterskiej gry Saints Row 2, przypominającej pod wieloma względami produkcje RockStar. Jak poinformował wczoraj koncern THQ, jej światowa data premiery została przesunięta z 26 sierpnia na 14 października. Czyli ukaże się w trzecim, a nie jak wcześniej zapowiadano drugim kwartale roku fiskalnego firmy. Szkoda, zwłaszcza, że tytuł wydany zostanie nie tylko na konsole PS3 i X360, ale również na PC – mógłby więc nieco wynagrodzić komputerowym graczom brak GTA4 na tej platformie.

Saints Row 2 dopiero w październiku - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Saints Row 2 jest kontynuacją gry wydanej dwa lata temu jedynie na Xboxa360. Ponownie odwiedzimy w nim miasto Stilwater, w którym jako członek jednego z rywalizujących ze sobą gangów będziemy walczyć o jak największe wpływy. Duży nacisk został położony na tryb multiplayer, w którym będziemy mogli współpracować z innymi graczami lub z nimi konkurować. Tworzeniem Saints Row 2, podobnie jak w przypadku poprzednika, zajęło się znane z serii Red Faction studio Volition.