Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2005, 08:52

Sacred: Underworld w "złocie"

Niezwykle popularny (również w naszym kraju) hack’n’slash o nazwie Sacred, doczekał się pierwszego dodatku. Producent gry – niemiecka firma Ascaron – poinformowała, że Sacred: Underworld osiągnął status „gold” i trafi do sklepów 24 marca, na razie jednak tylko u naszych zachodnich sąsiadów.

Niezwykle popularny (również w naszym kraju) hack’n’slash o nazwie Sacred, doczekał się pierwszego dodatku. Producent gry – niemiecka firma Ascaron – poinformowała, że Sacred: Underworld osiągnął status „gold” i trafi do sklepów 24 marca, na razie jednak tylko u naszych zachodnich sąsiadów. Gracze, którzy nie opanowali języka Goethego, nie powinni załamywać rąk. Angielska wersja dodatku trafi do brytyjskich sklepów niewiele później, bo już w kwietniu bieżącego roku.

Underworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG, zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji. Gracze na nowo przenoszą się do królestwa Ancaria, które po obaleniu Shaddara musi zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem, mającym swe podłoże w podziemnym świecie zmarłych. Po wielu perypetiach, prowadzona postać stanie nawet przez portalem prowadzącym do piekieł i tylko od niej będzie zależał los Ancarii oraz jej mieszkańców...

Oprócz interesującego wątku fabularnego, add-on wprowadza do rozgrywki dwie nowe postacie (Dwarf, Succubus), szereg zadań pobocznych do wykonania, nowych sojuszników czy bohaterów niezależnych (NPC-tów).

Więcej informacji na temat Sacred: Underworld znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.