Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2006, 13:16

autor: Krooliq

Ruszył pre-order i pre-load Red Orchestra: Ostfront 41-45

Firmy Tripwire Interactive oraz Valve Software poinformowały, że ruszył już pre-order gry Red Orchestra: Ostfront 41-45 za pośrednictwem usługi Steam, czyli internetowego systemu dystrybucji.

Firmy Tripwire Interactive oraz Valve Software poinformowały, że ruszył już pre-order gry Red Orchestra: Ostfront 41-45 za pośrednictwem usługi Steam, czyli internetowego systemu dystrybucji. Cena programu wynosi 24,95 USD, ale dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na omawianą produkcję właśnie teraz przygotowano specjalny, 10% rabat. Teraz też można już pobrać grę (pre-load), lecz oczywiście będzie ją można „odpalić” dopiero w momencie debiutu rynkowego.

Przypomnijmy, że światowa premiera Red Orchestra: Ostfront 41-45 została zaplanowana na marzec bieżącego roku. Wciąż nic nie słychać o ewentualnym polskim dystrybutorze programu.

Ruszył pre-order i pre-load Red Orchestra: Ostfront 41-45  - ilustracja #1

 

Red Orchestra: Ostfront 41-45 to gra akcji/ FPS, której fabuła przeniesie nas w czasy II Wojny Światowej, na wschodni front. Całość zmagań będzie się toczyć w odmiennych środowiskach, począwszy od ulic większych miast, a skończywszy na otwartej przestrzeni.

Ruszył pre-order i pre-load Red Orchestra: Ostfront 41-45  - ilustracja #2

 

Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji na temat omawianego tytułu zapraszamy do przejrzenia dostępnych na naszym serwisie materiałów:

Encyklopedia,

Galeria screenów,

Zwiastun filmowy.