Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2007, 13:23

autor: Jiker

Rock Band - pierwsze zdjęcia imitacji modelu Fender Stratocaster

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia kontrolera do gry Rock Band, będącego imitacją gitary elektrycznej Stratocaster marki Fender.

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia kontrolera do gry Rock Band, będącego imitacją gitary elektrycznej Stratocaster marki Fender.

Rock Band - pierwsze zdjęcia imitacji modelu Fender Stratocaster - ilustracja #1

Trzeba przyznać, że kontroler prezentuje się na nich wyśmienicie. Wielkie wrażenie wywiera szczególnie duża liczba detali – tak charakterystycznych dla Stratocastera, najpopularniejszego elektryka w historii. Nie można również nie zauważyć efektownego wykończenia gitary, dzięki czemu prezentuje się ona zdecydowanie lepiej aniżeli kontrolery dołączane do gier z serii Guitar Hero.

Rock Band - pierwsze zdjęcia imitacji modelu Fender Stratocaster - ilustracja #2

Na zdjęciach widzimy ponadto pięciopozycyjny przełącznik efektów oraz dodatkowe pięć przycisków, za pomocą których będzie można odegrać partie solówek.

Czekamy na kolejne zdjęcia, które ukażą nam pozostałe kontrolery (perkusja oraz mikrofon). Więcej informacji na temat Rock Band znajdziecie w naszej przedwczorajszej wiadomości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rock Band

Rock Band