Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2008, 09:47

Rez HD wyceniony

Potwierdza się podawana przez nas na początku grudnia informacja o rychłej premierze gry Rez HD w usłudze Xbox Live Arcade.

Potwierdza się podawana przez nas na początku grudnia informacja o rychłej premierze gry Rez HD w usłudze Xbox Live Arcade.

Producent tej znakomitej muzycznej strzelaniny, studio Q Entertainment poinformowało właśnie, iż gra światło dzienne ujrzy w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jednocześnie zasugerowano cenę, w jakiej tytuł będzie dostępny w sprzedaży, a wynosi ona 800 punktów Microsoftu czyli około 25 złotych.

Przypomnijmy, że jest to remake jednej z najlepszych i najbardziej oryginalnych gier, jakie ukazały się na konsolach Dreamcast i PlayStation 2. Oczywiście nowa wersja zostanie wzbogacona o dźwięk przestrzenny 5.1 i wysoką rozdzielczość, niemniej jednak to niecodzienny sposób rozgrywki i wspaniały design poziomów powodują, iż jak najbardziej warto przyjrzeć się nowemu Rezowi.

Niestety, nowa wersja nie będzie wspierała, dostępnego w przypadku tej z PlayStation 2, specjalnego kontrolera o nazwie Trance Vibrator. Niemniej jednak w opcjach gry będzie można włączyć wibracje dla większej ilości padów (maksymalnie 4), których rozmieszczenie zależy tylko od naszej wyobraźni.