Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2005, 10:17

Przetestuj przez godzinę Legacy of Kain: Defiance za darmo

Opublikowana 16 grudnia 2003 roku, ostatnia część cyklu Legacy of Kain już dawno zdążyła pokryć się kurzem i przepaść w natłoku innych gier z gatunku action/adventure, oferujących widok z perspektywy trzeciej osoby. Nie powinna więc nikogo dziwić inicjatywa firmy Eidos Interactive, która postanowiła przypomnieć graczom ten skądinąd przyzwoity produkt.

Opublikowana 16 grudnia 2003 roku, ostatnia część cyklu Legacy of Kain już dawno zdążyła pokryć się kurzem i przepaść w natłoku innych gier z gatunku action/adventure, oferujących widok z perspektywy trzeciej osoby. Nie powinna więc nikogo dziwić inicjatywa firmy Eidos Interactive, która postanowiła przypomnieć graczom ten skądinąd przyzwoity produkt. Inicjatywa tym ciekawsza, że pozwala przetestować grę, która nigdy nie doczekała się wersji demonstracyjnej.

Akcja polega na udostępnieniu specjalnej wersji gry („try before sou buy”), która pozwala pograć bezstresowo przez sześćdziesiąt minut. Po upływie godziny program pyta użytkownika, czy chce kupić klucz odblokowujący produkt. Jeśli wyrazi on zgodę, zabawa będzie kontynuowana. W przeciwnym wypadku grę można wyrzucić już z dysku.

Program instalacyjny zajmuje raptem 175 kilobajtów i można go ściągnąć z tego miejsca. Po uruchomieniu, wykona on za nas wszystkie niezbędne czynności. Oczywiście, aby Legacy of Kain: Defiance znalazł się na dysku, należy dysponować odpowiednio szybkim łączem – cała zawartość musi przecież pobrać się z sieci.

Więcej informacji na temat Legacy of Kain: Defiance znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.