Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 13:21

autor: Metatron

Prześlij twórcom gry Rock Band własne propozycje utworów

Jednym z najważniejszych elementów przesądzających o sukcesie danej gry muzycznej jest dobór utworów. To od niego zależy, czy gracze z chęcią rzucą się do sklepów, by zakupić nową produkcję, czy też narzekając na kiepskie piosenki, zatrzymają pieniądze w portfelu.

Jednym z najważniejszych elementów przesądzających o sukcesie każdej gry muzycznej jest dobór utworów. To od niego zależy, czy gracze z chęcią wybiorą się do sklepów, by zakupić nową produkcję, czy też narzekając na kiepskie piosenki zatrzymają pieniądze w portfelu. Wygląda na to, że firma Harmonix doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ umożliwiła przesyłanie graczom własnych propozycji utworów, które najchętniej widzieliby w grze Rock Band.

Prześlij twórcom gry Rock Band własne propozycje utworów - ilustracja #1

Wystarczy wejść na oficjalną stronę produkcji i kliknąć na wizerunek pustej listy utworów (na obrazku powyżej). W ten sposób będziemy mogli zasugerować producentowi te rockowe kawałki, które według nas powinny pojawić się w grze. Musimy jednak dobrze przemyśleć wybór, ponieważ można podać jedynie cztery utwory.

Przypominamy, że Rock Band to najnowsze dzieło twórców doskonale przyjętej gry Guitar Hero. Dzięki wspomnianej produkcji będziemy mogli wraz ze znajomymi (również online) stworzyć wirtualny zespół rockowy i bawić się, grając na wzorowanych na prawdziwych instrumentach kontrolerach. Premiera gry (ukaże się na konsole PS3 oraz X360) przewidziana jest na koniec tego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rock Band

Rock Band