Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 21 maja 2009, 19:45

Przedsprzedaż Edycji Kolekcjonerskiej The Sims 3

Nakład Edycji Kolekcjonerskiej The Sims 3 w Polsce to 10 tysięcy sztuk. Edycja ta zawierać będzie, oprócz samej gry, specjalną pamięć USB w kształcie simowego diamentu (oryginalna nazwa angielska: plumbob) o pojemności 2 GB, poradnik dla graczy, dzwonki do telefonów komórkowych z motywami The Sims 3 oraz sportowy samochód do pobrania dla Simów.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Nakład Edycji Kolekcjonerskiej The Sims 3 w Polsce to 10 tysięcy sztuk. Edycja ta zawierać będzie, oprócz samej gry, specjalną pamięć USB w kształcie simowego diamentu (oryginalna nazwa angielska: plumbob) o pojemności 2 GB, poradnik dla graczy, dzwonki do telefonów komórkowych z motywami The Sims 3 oraz sportowy samochód do pobrania dla Simów. Edycję tę można zamawiać od 22 maja kupując preorder w sieciach Media Markt, empik i Saturn. Zakup preordera lub rezerwacja w sklepach internetowych to jedyna szansa na zdobycie Edycji Kolekcjonerskiej, więc kto pierwszy, ten lepszy!

The Sims 3 zaoferuje znacznie większe możliwości tworzenia świata i symulacji życia, niż poprzednie części przygód Simów. Gracze będą mogli dowolnie, z niespotykaną wcześniej w grach komputerowych precyzją, kształtować wygląd i charakter swoich wirtualnych bohaterów. Rozgrywka została zaprojektowana w taki sposób, aby gracze sami zdecydowali o losie swoich Simów. Tylko od nich zależy, czy stworzeni bohaterowie osiągną wyznaczony cel, czy wręcz przeciwnie. The Sims 3 daje możliwość kręcenia filmów na silniku gry, które będzie można udostępniać znajomym za pośrednictwem Internetu.

Seria The Sims wymyślona i rozwinięta przez legendarnego twórcę gier Willa Wrighta (twórca m. in. SimCity, SPORE) cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością od wielu lat. Do tej pory już 4 razy była hitem roku w salonach empik. W 2003 roku nagrodę dla najlepiej sprzedającej się gry zdobył dodatek do pierwszej części The Sims: Gwiazda, w 2004 – gra The Sims 2 a w 2005 – dodatek The Sims 2: Na studiach. Natomiast zestaw The Sims 2 Double Deluxe (gra podstawowa z dodatkiem Nocne życie i akcesoriami Impreza) została wyróżniona nagrodą Bestseller Empiku 2008. W kwietniu 2008 roku została sprzedana na świecie 100 milionowa gra z serii The Sims. Na gwiazdkę 2008 sprzedała się w Polsce milionowa płyta ze znaczkiem The Sims 2. Polska jest jednym z największych krajów w Europie, jeżeli chodzi o liczbę graczy w The Sims. Ta symulacja życia ma w naszym kraju wielu aktywnych fanów, gromadzących się w społecznościach internetowych.

Premiera The Sims 3 będzie miała miejsce 5 czerwca. Gra wyjdzie w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC, MAC oraz na telefony komórkowe. W języku angielskim (napisy) zagramy w The Sims 3 na urządzeniach iPhone i iPod Touch.