Premiera gry Fable 2 w 2008 roku

Dziennikarze uczestniczący w imprezie Game Developers Conference mieli już okazję zobaczyć działającą wersję gry Fable 2. Dedykowany konsoli Xbox 360 produkt zaprezentował zebranym Peter Molyneux.

Krystian Smoszna

27

Dziennikarze uczestniczący w imprezie Game Developers Conference mieli już okazję zobaczyć działającą wersję gry Fable 2. Dedykowany konsoli Xbox 360 produkt zaprezentował zebranym Peter Molyneux.

Premiera gry Fable 2 w 2008 roku - ilustracja #1

Molyneux zdradził, żejego podopiecznym nie uda się ukończyć gry w terminie, a to oznacza, że drugą odsłonę cyklu Fable ujrzymy w sklepach dopiero w przyszłym roku. Przy okazji szef firmy Lionhead Studios ujawnił kilka dodatkowych informacji, które rzucają nieco więcej światła na opublikowane wczoraj wieści:

  • Bohaterowie gry będą mogli uprawiać seks, ale nie każdy stosunek będzie prowadzić do zapłodnienia kobiety. Użytkownicy sami zdecydują, czy chcą się zabezpieczyć i tym samym uniknąć niechcianej ciąży;
  • Wierny towarzysz bohatera – pies – będzie dorastał wraz z upływającym czasem. Zachowanie właściciela zwierzaka w dużej mierze zadecyduje o tym, czy będzie on potulny, czy przeobrazi się w bardzo agresywne bydlę;
  • Pies nie zaatakuje najbliżej stojącego przeciwnika, ale tego, który – jego zdaniem – stwarza największe zagrożenie dla bohatera. Jeśli gracz wyciągnie miecz, zwierzak postara się unieszkodliwić wrogów walczących przy pomocy pistoletów, natomiast gdy jego pan spróbuje posługiwać się bronią palną, pies będzie odwracał uwagę przeciwników walczących w zwarciu.
Premiera gry Fable 2 w 2008 roku - ilustracja #2
Premiera gry Fable 2 w 2008 roku - ilustracja #3

Zdjęcia pochodzą z holenderskiego serwisu Xbox 360 Only.

Fable II

Fable II

Xbox
Data wydania: 21 października 2008
Fable II - Encyklopedia Gier
7.3

GRYOnline

8.2

Gracze

Wszystkie Oceny
Oceń

Krystian Smoszna

Autor: Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

Pierwsze szczegóły na temat Game Developers Conference 2008

Następny
Pierwsze szczegóły na temat Game Developers Conference 2008

Zobacz różnice pomiędzy DirectX 9 i DirectX 10 w grze Age of Conan: Hyborian Adventures

Poprzedni
Zobacz różnice pomiędzy DirectX 9 i DirectX 10 w grze Age of Conan: Hyborian Adventures

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl