Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2006, 12:10

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Pre-order ArchLord ze specjalnym bonusem

Firma Codemasters Online Gaming poinformowała, że ruszył już pre-order gry ArchLord. Dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na wspomniany program przygotowano specjalny bonus.

Firma Codemasters Online Gaming poinformowała, że ruszył już pre-order gry ArchLord. Dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie online na wspomniany program przygotowano specjalny bonus. W skład owego bonusa wchodzą: możliwość uczestniczenia w beta testach oraz specjalny, dodatkowy przedmiot (do wyboru jeden z czterech: Amulet of Speed, Ring of Constitution, Talisman of Death, Ring of Defence). Ponadto Codemasters przygotowała prawdziwą gratkę dla graczy, którzy skorzystają z pre-orderu w zwykłych sklepach (niestety, najprawdopodobniej chodzi tylko i wyłącznie o sklepy na terenie Stanów Zjednoczonych) – ci szczęśliwcy, oprócz w/w bonusów otrzymają również plakat, naklejki i prawdziwy rarytas – CD z limitowaną edycją ścieżki dźwiękowej z gry w wykonaniu jednej z najpopularniejszych światowych orkiestr, mianowicie London Symphony Orchestra. Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji odsyłamy na tę stronę.

Pre-order ArchLord ze specjalnym bonusem - ilustracja #1

 

ArchLord to kolejny, po RF Online, przedstawiciel gatunku MMOcRPG z azjatyckim rodowodem, którego wydaniem na rynku europejskim i amerykańskim zainteresowała się firma Codemasters. Akcja tego tytułu rozgrywać się będzie w świecie fantasy nazwanym Chantra, a głównym celem rozgrywki, tak jak w innych grach z gatunku MMO, będzie ciągłe rozwijanie swojego bohatera, poznawanie przygotowanego przez autorów świata, wykonywanie rozmaitych zadań, jak również dynamiczna walka PvP z postaciami kierowanymi przez żywych ludzi i co najważniejsze walka o tytuł lorda świata, który posiada nieograniczoną władzę i liczne niezwykłe moce z nią związane. Najlepszy gracz będzie pełnić tę funkcję przez okres jednego miesiąca, po czym kolejny użytkownik, który okaże się lepszy od innych, zastąpi dawnego ArchLorda.

Debiut rynkowy programu został zaplanowany na 3 października bieżącego roku.