Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2009, 18:30

autor: Jiker

Prace nad siódmą odsłoną Call of Duty już trwają

Nie milkną spekulacje wokół kolejnej odsłony cyklu Call of Duty. Produkcja, którą zgodnie z tradycją ma się zajmować studio Treyarch (tworzy ono części oznaczane nieparzystymi numerami) jest już podobno we wstępnym etapie dewelopingu. Według zachodnich mediów świadczy o tym zaktualizowany profil LinkedIn pracownika firmy, Davida Kima.

Nie milkną spekulacje wokół kolejnej odsłony cyklu Call of Duty. Produkcja, którą zgodnie z tradycją ma się zajmować studio Treyarch (tworzy ono części oznaczane nieparzystymi numerami) jest już podobno we wstępnym etapie dewelopingu. Według zachodnich mediów świadczy o tym zaktualizowany profil LinkedIn pracownika firmy Davida Kima.

W stosownym wpisie poświęconym kolejnym osiągnięciom jednego z twórców bondowskiej gry akcji Quantum of Solace czytamy, że zajmuje się on aktualnie Call of Duty 7. Pełni on w zespole Treyarch funkcję starszego animatora. Poniżej możemy dodatkowo znaleźć informację, że produkcja dzieła już wystartowała. Jeśli jest to prawdą, to możemy się spodziewać, że w niedługim czasie na światło dzienne zaczną wypływać pierwsze konkretne informacje na temat produktu autorów Call of Duty: World at War.

Dotąd mieliśmy bowiem dostęp tylko i wyłącznie do plotek. Według ostatniej, opartej o sugestię, iż Activision rozgląda się za licencjonowanymi utworami z czasów wojny wietnamskiej, a także kompozycjami kubańskimi, afrykańskimi oraz mającymi coś wspólnego ze Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich, Treyarch przeniesie nas w CoD 7 właśnie do wyżej wymienionych regionów.

Zanim jednak nowe dzieło Treyarch zadebiutuje na rynku, do naszej dyspozycji oddane zostanie Modern Warfare 2, stanowiące kontynuację kultowego już Call of Duty 4: Modern Warfare. Dojdzie do tego 10 listopada bieżącego roku. W jednej z naszych dzisiejszych wiadomości znajdziecie szereg najnowszych informacji na temat produkcji Infinity Ward.