Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2009, 19:20

autor: Jiker

Zostań drugim Duke Nukem

9 maja na Twitterze zarządzanym przez Terry’ego Nagy, prezesa firmy Apogee Software, pojawiła się informacja o rychłym ujawnieniu pewnej ważnej informacji związanej z marką Duke Nukem. Dzisiaj dowiedzieliśmy o co tak naprawdę chodziło. Deweloper, zajmujący się aktualnie produkcją Duke Nukem Trilogy na konsole PSP i NDS, uruchomił serwis http://www.dukeisback.com/ - szuka na nim drugiego Duke'a.

9 maja na Twitterze zarządzanym przez Terry’ego Nagy, prezesa firmy Apogee Software, pojawiła się informacja o rychłym ujawnieniu pewnej ważnej informacji związanej z marką Duke Nukem. Dzisiaj dowiedzieliśmy, o co tak naprawdę chodziło. Deweloper, zajmujący się aktualnie produkcją Duke Nukem Trilogy na konsole PSP i Nintendo DS, uruchomił serwis http://www.dukeisback.com/. Za jego pomocą pragnie znaleźć wśród fanów jego przygód prawdziwe wcielenie Duke’a.

Zostań drugim Duke Nukem - ilustracja #1

Zadaniem uczestników, którzy pragną mieć realne szanse na zwycięstwo w konkursie, jest nagranie filmu z prezentacją kilku charakterystycznych, Duke’owych zagrywek i powiedzonek. Zwycięzca otrzyma możliwość wzięcia udziału w światowym tournee, reklamującym Duke Nukem Trilogy. Zanim jednak do tego dojdzie, poznamy listę kilkunastu finalistów, spośród których wybrany zostanie jedyny, niemalże prawdziwy Duke.

Już teraz na łamach DukeIsBack zawartych zostało kilka filmów. Musimy szczerze przyznać, że każdy kolejny prezentuje się bardziej żenująco od poprzedniego. Mimo to, przewidujemy, że w obliczu zamieszania wokół 3DRealms i Duke Nukem Forever konkurs będzie cieszył się całkiem sporą popularnością, a Duke Nukem Trilogy może liczyć na solidną reklamę. Dzieło będące strzelaniną TPP powinno trafić do sklepów we wrześniu bieżącego roku. W jego skład wejdą tak naprawdę trzy odrębne epizody z przygodami Księcia – Duke Nukem: Chain Reaction, Duke Nukem: Critical Mass oraz Duke Nukem: Proving Grounds. Grę opracowuje polskie Frontline Studios. Wydawcami są firmy Apogee Software i Deep Silver.