Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 maja 2009, 08:21

autor: Łosiu

Etyka w branży gier

Wczoraj w telewizji internetowej IGtv prowadzonej przez portal Wirtualna Polska opublikowany został około trzydziestominutowy wywiad, w którym wziął udział prezes firmy GRY-OnLine S.A., pan Mariusz Klamra znany na naszym forum pod ksywką DeSade. Całość dotyczyła ogólnie pojętej etyki dziennikarskiej w polskiej branży gier.

Wczoraj w telewizji internetowej IGtv prowadzonej przez portal Wirtualna Polska opublikowany został około trzydziestominutowy wywiad, w którym wziął udział prezes firmy GRY-OnLine S.A., pan Mariusz Klamra, znany na naszym forum pod ksywką DeSade. Całość dotyczyła ogólnie pojętej etyki dziennikarskiej w polskiej branży gier.

Poruszono między innymi takie kwestie, jak wzajemne zależności mediów oraz wydawców i dystrybutorów gier, stosowane obecnie i w przeszłości praktyki marketingowe, rzetelność i wiarygodność prasy, a także ustosunkowano się do zamieszania związanego z zawieszeniem prac nad grą Wiedźmin: Powrót Białego Wilka, jakie wybuchło na naszym forum. Materiał opublikowano w dwóch częściach:

Etyka w branży gier - ilustracja #1