Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2009, 14:15

Wietnam, Kuba, Afryka i ZSRR obszarami działań w kolejnym Call of Duty?

Z plotek zamieszczonych na łamach serwisu That VideoGame Blog wynika, że koncern Activision rozgląda się za licencjonowanymi utworami z czasów wojny wietnamskiej, a także kompozycjami kubańskimi, afrykańskimi oraz mającymi coś wspólnego ze ZSRR. Źródła tych informacji donoszą, że w całość zaangażowany jest Noah Heller, producent Call of Duty: World at War.

Z plotek zamieszczonych na łamach serwisu That VideoGame Blog wynika, że koncern Activision rozgląda się za licencjonowanymi utworami z czasów wojny wietnamskiej, a także kompozycjami kubańskimi, afrykańskimi oraz mającymi coś wspólnego ze Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich. Źródła tych informacji donoszą, że w całość zaangażowany jest Noah Heller, producent Call of Duty: World at War.

Zainteresowanie utworami utrzymanymi w klimacie wymienionych regionów świata ma nam sugerować zawartość kolejnej edycji tej niesamowicie popularnej serii wojennych strzelanin (ostatnie dwie odsłony sprzedały się w nakładzie około dwudziestu milionów egzemplarzy – nieoficjalne dane VGChartz.com). Pokrywałoby się to z wcześniejszymi wypowiedziami Hellera, który twierdził, że Treyarch odejdzie w kolejnej swojej odsłonie CoD-a od klimatów II wojny światowej.

Fakt, że powyższe informacje to tylko spekulacje nie pozwala nam jednak jednoznacznie stwierdzić, co producent zaoferuje nam za pośrednictwem swojego kolejnego dzieła. Czekamy więc na oświadczenie w tej sprawie, za sprawą którego podane wyżej plotki zostaną zweryfikowane. Przypominamy jednocześnie, że już 10 listopada bieżącego roku do sklepów powędruje druga odsłona Call of Duty: Modern Warfare, nad którą pracuje ekipa Infinity Ward.

gry