Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDS
Okładka Ninja Captains (Wii)

Ninja Captains

Zbiór dwudziestu prostych mini-gier, w których przejmujemy kontrolę nad postaciami zabawnie wykonanych kotów ninja. W trakcie rozgrywki odwiedzamy przeróżne zakątki naszego globu.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Ninja Captains (Wii)

data premiery gry:

16paź2009

Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ninja Captains to przedstawiciel gatunku party games, a więc produkt stanowiący zestawienie prostych minigier i przygotowany z myślą o graczach w każdym wieku. Warto dodać, że dla firmy Nordcurrent nie jest to pierwsza próba zaistnienia w tym sektorze rynku, gdyż w przeszłości studio to opracowało zbliżoną tematycznie grę 101-in-1 Party Megamix.

W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad zabawnie ukazanymi i dość niezdarnymi kocurami, które w sytuacjach kryzysowych przeistaczają się w dzielnych wojowników ninja. Sympatyczne zwierzaki po inwazji wielkiej myszy na ich rodzinne miasto wyruszają w podróż po całym świecie z zamiarem uratowania innych zakątków naszego globu przed mającymi wrogie intencje gryzoniami. W sumie do zbadania mamy kilkanaście metropolii, między innymi Sydney, Londyn, Paryż, Tokio, Nowy Jork i Rio de Janeiro.

Do naszej dyspozycji oddano dwadzieścia niezbyt skomplikowanych minigier, do których możemy przystępować w dowolnej kolejności. Lista dostępnych atrakcji obejmuje między innymi uczestniczenie w słynnym biegu byków w Pampelunie, przeprawę gondolą po weneckich kanałach, organizowanie połowów w przeręblu, wspinaczkę wysokogórską, przejażdżkę wagonikami górniczymi czy udzielanie pierwszej pomocy spanikowanym pasażerom samolotu. Cechą wspólną wszystkich zabaw są ich czytelne reguły. W zależności od rodzaju minigry musimy się za to wykazać zręcznością, spostrzegawczością lub koordynacją ruchów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 3,9 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3,9 / 10 na podstawie 138 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ninja Captains

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Jakie gry kupią amerykańscy gracze w ciągu najbliższych miesięcy?
Jakie gry kupią amerykańscy gracze w ciągu najbliższych miesięcy?

wiadomość23 września 2009

Firma OTX, zajmująca się analizami rynkowymi, przeprowadziła badanie dotyczące najpopularniejszych gier najbliższych miesięcy, skupiając się na osobach, które kupią lub kupiły Halo 3: ODST (wzięto pod uwagę tylko rynek północnoamerykański). Okazuje się, że przeciętny gracz z USA nabędzie około 3 produkcji, wśród których pojawią się zapewne Modern Warfare 2, Assassin's Creed II i dodatek do GTA IV.

Infinity Ward o zamieszaniu z tytułem Modern Warfare 2 oraz przyszłości cyklu
Infinity Ward o zamieszaniu z tytułem Modern Warfare 2 oraz przyszłości cyklu

wiadomość22 września 2009

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 już niedługo. W związku z tym wyjątkowym wydarzeniem możemy się spodziewać wzmożonych działań marketingowych, mających ułatwić produkcji osiągnięcie nieoficjalnie założonego celu – najlepiej sprzedającej się gry w historii elektronicznej rozrywki. Jednym z etapów kampanii sąwywiady, jakie z ekipą Infinity Ward przeprowadzają redakcje serwisów o grach.

Nowe filmy z Call of Duty: Modern Warfare 2
Nowe filmy z Call of Duty: Modern Warfare 2

wiadomość17 września 2009

W sieci pojawiło się kilka zupełnie nowych filmów z Call of Duty: Modern Warfare 2. Zostały one nakręcone kamerą ręczną, więc nie są w najlepszej jakości, ale oferują możliwość zobaczenia kilku elementów rozgrywki sieciowej, która na pewno będzie bardzo ważną częścią gry. Szósta odsłona serii Call of Duty, tworzona oczywiście przez Infinity Ward, wyjdzie w listopadzie tego roku.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Jedi Knight/Dark Forces, Pokemon) 15/09/09
Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Jedi Knight/Dark Forces, Pokemon) 15/09/09

wiadomość15 września 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: WipEout HD także na płycie Blu-ray, projektant Tomb Raider opuszcza Crystal Dynamics, ścieżka dźwiękowa do Halo 3: ODST, Garry’s Mod za połowę ceny, świetna sprzedaż nowych części marki Pokemon i inne. Zapraszamy do lektury.

Prestiżowy Modern Warfare 2 w Empiku – sprostowanie

wiadomość9 września 2009

Wczoraj napisaliśmy o oferowanym przez Empik przedpremierowym zamówieniu prestiżowej paczki Modern Warfare 2. Ponarzekaliśmy na cenę, podając przykład dużo korzystniej wycenionej edycji do nabycia w amerykańskim sklepie Amazon. A teraz pora na sprostowanie.

Wii
NDS