Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2008, 15:40

autor: vampire

Prace nad Resistance 2 już prawie ukończone

W wywiadzie z Tedem Pricem, którego szef studia Insomniac Games udzielił serwisowi GameSpot, możemy przeczytać kilka ciekawych informacji na temat nadchodzącego shootera, przygotowywanego z myślą wyłącznie o PS3 - Resistance 2. Okazuje się, że jest on już niemal gotowy, obecnie twórcom pozostały tylko ostatnie szlify.

W wywiadzie z Tedem Pricem, którego szef studia Insomniac Games udzielił serwisowi GameSpot, możemy przeczytać kilka ciekawych informacji na temat nadchodzącego shootera, przygotowywanego z myślą wyłącznie o PS3 - Resistance 2. Okazuje się, że jest on już niemal gotowy, obecnie twórcom pozostały tylko ostatnie szlify, czyli naprawienie błędów, sprawdzenie, czy wszystkie elementy rozgrywki do siebie pasują i wprowadzenie dodatkowych ulepszeń, a przy tym utrzymywanie jak najbardziej stabilnej wersji dla zespołu testerów. Według Price'a prace te potrwają jeszcze jakieś trzy-cztery tygodnie, a następnie płyta z gotowym programem powędruje do tłoczni.

Prace nad Resistance 2 już prawie ukończone - ilustracja #1

Przypomnijmy jeszcze, że data premiery Resistance 2 wyznaczona została na 3 listopada, przynajmniej na terenie Stanów Zjednoczonych. Niestety wciąż nie wiemy, kiedy dokładanie gra trafi do europejskich sklepów, za dystrybucję na terenie naszego kraju odpowiedzialna jest firma Sony Computer Entertainment Polska.