Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2008, 13:19

autor: ult

Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2

Studio FAKT Software poinformowało, że już w marcu niemieccy gracze powrócą do laboratorium Crazy Machines 2, dzięki przygotowywanemu rozszerzeniu o podtytule Back into the Workshop.

Studio FAKT Software poinformowało, że już w marcu niemieccy gracze powrócą do laboratorium Crazy Machines 2, dzięki przygotowywanemu rozszerzeniu o podtytule Back into the Workshop.

Profesor, główny bohater, wraca z dalekiej podróży i zamiast spocząć w fotelu, zabiera się do konstruowania szalonych urządzeń. Zadaniem gracza jest, dzięki wykorzystaniu odpowiednich elementów oraz znajomości podstaw fizyki, pomóc staruszkowi w realizacji jego pomysłów. Najnowsza odsłona Crazy Machines 2 zaoferuje ponad 50. zupełnie nowych eksperymentów oraz 12. nietypowych części maszyn do wykorzystania. Nasze badania laboratoryjne przeprowadzać będziemy w dwóch dodatkowych środowiskach atmosferycznych.

Jedyną bolączką graczy może być fakt, iż producent przymierza się na razie jedynie do niemieckiej premiery dodatku, która odbędzie się w marcu tego roku. Informacji o poszerzeniu dostępności Crazy Machines 2: Back into the Workshop w innych krajach, na chwilę obecną, nie ma. Poniżej prezentujemy sześć screenów, udostępnionych przez FAKT Software.

Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2 - ilustracja #1
Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2 - ilustracja #2
Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2 - ilustracja #3
Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2 - ilustracja #4
Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2 - ilustracja #5
Powstanie rozszerzenie Crazy Machines 2 - ilustracja #6
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.