Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2007, 10:59

autor: Katarzyna Grysiewicz

Posiadacze konsoli Wii otrzymają grę Nitrobike

odczas drugiego dnia targów E3 przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli, że jeszcze w tegoroczne wakacje posiadacze Wii otrzymają grę Nitrobike. Owa produkcja, za przygotowanie której odpowiadają developerzy z Left Field Productions, będzie stanowiła remake tytułu Excitebike 64.

Podczas drugiego dnia targów E3 przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli, że jeszcze w tegoroczne wakacje posiadacze Wii otrzymają grę Nitrobike. Owa produkcja, za przygotowanie której odpowiadają developerzy z Left Field Productions, będzie stanowiła remake tytułu Excitebike 64. Pierwowzór ten powinien być znany właścicielom konsoli Nintendo 64.

Posiadacze konsoli Wii otrzymają grę Nitrobike - ilustracja #1

Pracownicy Ubisoftu zapowiedzieli, że Nitrobike zaoferuje możliwość ekstremalnej jazdy na motocyklu. Na gracza ma czekać kilka trybów, mających zapewnić mu dobrą rozrywkę. Sprawdzi on swoje umiejętności w starciu z czasem w trybie dla pojedynczego użytkownika, jak i przystąpi do modułu wieloosobowego. W systemie multiplayer należy przede wszystkim oczekiwać zabawy online. Szczegółowe informacje na temat zapowiedzianej gry powinniśmy poznać niedługo po zakończeniu targów E3.

Posiadacze konsoli Wii otrzymają grę Nitrobike - ilustracja #2