Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 marca 2007, 18:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Undercover: Operation Wintersun

Jest rok 1943, trwa druga wojna światowa. 8 stycznia angielski fizyk profesor John Russell stawia się na nieoczekiwane wezwanie w biurze Colonela Traversa. Na jego kolanach ląduje teczka z aktami „Operacji Wintersun”. Otrzymuje polecenie zapoznania się z ich zawartością oraz - ku swemu zaskoczeniu - wyjazdu do Berlina wraz z obecnym w pomieszczeniu niejakim Peterem Grahamem.

„Jest rok 1943, trwa druga wojna światowa. 8 stycznia angielski fizyk profesor John Russell stawia się na nieoczekiwane wezwanie w biurze Colonela Traversa. Na jego kolanach ląduje teczka z aktami „Operacji Wintersun”. Otrzymuje polecenie zapoznania się z ich zawartością oraz - ku swemu zaskoczeniu - wyjazdu do Berlina wraz z obecnym w pomieszczeniu niejakim Peterem Grahamem. W ten oto prosty i raczej niezachwycający go sposób, mężczyzna wiodący dotąd spokojny żywot naukowca, staje się agentem M16. […]

Jak typowy nieporadny intelektualista w okularkach poradzi sobie w roli szpiega? Jakich wyborów przyjdzie mu dokonywać? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Dowiesz się już za chwilę...” - „kassiopestka”

Undercover: Operation Wintersun - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Undercover: Operation Wintersun w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.