Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 czerwca 2004, 16:54

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: True Crime: Streets of L.A.

Poradnik do zręcznościowej gry akcji True Crime: Streets of L.A. Znajdziecie w nim szczegółowy i kompletny opis przejścia 12 rozdziałów, w tym 8 głównych i 4 pobocznych, mnóstwo porad dotyczących rozgrywki, a także informacje o wszystkich sekretach.

„True Crime to „zręcznościówka” przypominająca jednego z najlepszych przedstawicieli tego gatunku – Grand Theft Auto. Jednak w przeciwieństwie do GTA, tutaj stajemy po drugiej stronie barykady i wcielamy się w rolę gliniarza. W poniższym poradniku znajdziecie szczegółowy i kompletny opis przejścia, także mnóstwo porad dotyczących rozgrywki, a także informacje o wszystkich sekretach.

Cała gra składa się z 12 rozdziałów, w tym 8 głównych i 4 pobocznych. Jeśli będziesz wykonywał wszystkie zadania w 100%, a twój status policjanta będzie dodatni, będziesz miał okazję przejść grę w najlepszy sposób i obejrzeć najlepsze zakończenie. Jednakże, jeśli nie rozwiążesz wszystkich zadań w należyty sposób, zejdziesz z głównej ścieżki na poboczną. Ścieżki poboczne są dwie, każda z nich po dwa rozdziały. Obie z nich kończą się odmiennym zakończeniem.” - „Arthek”

True Crime: Streets of L.A. - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry True Crime: Streets of L.A. w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

True Crime: Streets Of L.A.

True Crime: Streets Of L.A.