Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 maja 2004, 18:37

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Box - Multiplayer

Poradnik dla wersji mulitplayer do gry Splinter Cell: Pandora Tommorow, zawierający informacje pomocne przy pierwszym zetknięciu się z trybem gry wieloosobowej, jak również cenne wskazówki i informacje dla graczy zaawansowanych.

„W SC:PT może grać jednocześnie do 4 osób, zarówno przez sieć LAN, jak i na serwerach ubi.com. Poradnik ten ma za zadanie pomóc graczom stawiającym pierwsze kroki w rozgrywce wieloosobowej zaadoptować się w nowym środowisku, jak również zaznajomić tych już doświadczonych z zasadami panującymi w świecie szpiegów i najemników.

Znajdziecie tutaj porady ułatwiające zapanowanie nad wybranym bohaterem, opisy jego uzbrojenia oraz umiejętności, znacznie ułatwiających radzenie sobie z przeciwnikiem i w konsekwencji jego eliminację. Opisałem też kilka wybranych map z wersji podstawowej gry, wraz z kilkoma wskazówkami pomocnymi szczególnie przy pierwszych podejmowanych przez graczy próbach.” - „Zodiac”

Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Box Multiplayer - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Box - Multiplayer w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.