Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 sierpnia 2006, 16:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Elder Scrolls: Oblivion - Oficjalne Dodatki

The Elder Scrolls: Oblivion od kilku miesięcy trzyma całą branżę cRPG w garści, a regularnie wypuszczane przez Bethesdę plug-iny do niego wcale nie zamierzają tego uścisku zwalniać. Dodatki te przedstawiają sobą różną wartość, ale dla fanów gry każdy z nich wprowadza coś zauważalnie nowego i na swój sposób nieobecnego w wersji podstawowej. Do tej pory powstało 6 takich rozszerzeń – postanowiliśmy więc stworzyć krótki poradnik, w którym szczegółowo omówilibyśmy każdy z nich.

„The Elder Scrolls: Oblivion od kilku miesięcy trzyma całą branżę cRPG w garści, a regularnie wypuszczane przez Bethesdę plug-iny do niego wcale nie zamierzają tego uścisku zwalniać. Dodatki te przedstawiają sobą różną wartość, ale dla fanów gry każdy z nich wprowadza coś zauważalnie nowego i na swój sposób nieobecnego w wersji podstawowej. Do tej pory powstało 6 takich rozszerzeń – postanowiliśmy więc stworzyć krótki poradnik, w którym szczegółowo omówilibyśmy każdy z nich. Dla tych, którzy już się zdecydowali na zakup któregoś dodatku, niniejszy tekst jest cennym źródłem informacji o wszystkich związanych z nim szczegółach. Ci, którzy wciąż się zastanawiają nad inwestycją, mogą z kolei dogłębnie zapoznać się przy tej okazji z tematem i dokonać ostatecznej decyzji. Zapraszamy więc do lektury.” - „Lordareon”

The Elder Scrolls: Oblivion - Oficjalne Dodatki - poradnik

Ostatnia aktualizacja: 2006-08-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion