Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 stycznia 2008, 18:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: „Sid Meier's Railroads!”

"Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Sid Meier's Railroads!. Poniższy tekst składa się z dwóch głównych rozdziałów, z którymi radziłbym się oczywiście zapoznać. Wiele z omawianych rzeczy dla bardziej doświadczonych graczy może się wydać dość oczywistych."

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Sid Meier's Railroads!. Poniższy tekst składa się z dwóch głównych rozdziałów, z którymi radziłbym się oczywiście zapoznać. Wiele z omawianych rzeczy dla bardziej doświadczonych graczy może się wydać dość oczywistych. Należy pamiętać, iż opisywany tytuł nie zalicza się do arcyskomplikowanych strategii, niemniej jednak poprawne wyszukiwanie zależności, czy rozsądne dysponowanie posiadanym budżetem odgrywa bardzo istotną rolę. Tekst ten powstał w głównej mierze z myślą o tych osobach, które nie miały wcześniej do czynienia z podobnymi strategiami, ze szczególnym uwzględnieniem trylogii Railroad Tycoon.

Pierwszy rozdział poradnika zawiera szereg porad odnoszących się do przygotowanych scenariuszy. Każdy z tych etapów posiada kilka z góry ustalonych celów, którym należy sprostać. W trakcie zabawy dysponujemy oczywiście dużą swobodą działania. Na ważniejsze sprawy postarałem się jednak zwrócić szczególną uwagę.

Początkujący stratedzy powinni jednak w pierwszej kolejności skierować się do drugiego rozdziału poradnika. Opisałem bowiem w nim wszystkie te elementy, które są wymagane do prowadzenia poprawnej rozgrywki. Postarałem się szerzej powiedzieć o tych sprawach, o których w trakcie gry trzeba będzie szczególnie pamiętać. Nie pominąłem również bardziej złożonych kwestii. Przedstawiłem między innymi sugestie dotyczące walki z konkurencją, czy pozyskiwania nowych wynalazków. W początkowej fazie zabawy o rzeczach tych nie będziesz musiał pamiętać. Z czasem jednak zyskają one na znaczeniu. Życzę miłej zabawy, a także pożytku z mojego poradnika.” - „Stranger”

„Sid Meier's Railroads!” - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry „Sid Meier's Railroads!” w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.