Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 marca 2005, 17:56

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Playboy: The Mansion

Poradnik do strategii ekonomicznej Playboy: The Mansion, który pomoże Wam zanurzyć się w świecie biznesu połączonego z drinkami, luksusami oraz pięknymi kobietami, jako wydawca erotycznego magazynu dla panów.

„A więc postanowiłeś zostać playboyem. Zanurzyć się w świecie biznesu połączonego z drinkami, luksusami oraz pięknymi kobietami. Powinszować ambicji. Przed Tobą daleka droga, ale i nagroda warta świeczki. Zanim przystąpisz do wykonywania konkretnych misji, powinieneś zapoznać się z ogólnymi mechanizmami, które rządzą światem erotycznych wydawnictw. W grze Playboy: The Mansion umieszczono kilka elementów, które przenikając się nawzajem otwierają nam (lub nie) drogę do sukcesu. Aby móc z czystym sumieniem oddać się cielesnym rozkoszom na playboy’owej emeryturze, musisz opanować do perfekcji nawiązywanie i sterowanie stosunkami międzyludzkimi. Musisz nauczyć się zamawiać tylko najlepsze materiały do publikacji w Twoim magazynie. Wreszcie, konieczne będzie odpowiednie rozbudowywanie posiadłości oraz najmowanie odpowiednich pracowników. Każdy z tych elementów powiązany jest związkami przyczynowo-skutkowymi z pozostałymi i tylko odpowiednie ich zgranie spowoduje, że wszystko zacznie się kleić, a pieniądze i dziewczęta same będą do nas lgnąć niczym, wybaczcie porównanie, muchy do miodu.” - „Lordareon

Playboy: The Mansion - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Playboy: The Mansion w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.